Centrul Universitar Nord din Baia Mare (Північний університетський центр у Бая-Маре) організовує...

Centrul Universitar Nord din Baia Mare (Північний університетський центр у Бая-Маре) організовує ряд міжнародних науково-практичних конференцій з педагогічних та філологічних наук

322

Centrul Universitar Nord din Baia Mare (Північний університетський центр у Бая-Маре) організовує ряд міжнародних науково-практичних конференцій з педагогічних та філологічних наук, які відбудуться
21–22 грудня 2018 р. у місті Бая-Маре, Румунія.

Північний університетський центр у Бая-Маре – це кампус у місті Бая-Маре Технічного університету Клуж-Напока Румунія).

Голова організаційного комітету конференцій:
Ioan-Mircea FĂRCAŞ – декан факультету філології Північного університетського центру у Бая-Маре.

Особи, зацікавлені взяти участь у роботі міжнародної конференції, мають надіслати електронною поштою матеріали до організаційного комітету до 18 грудня 2018 р. (включно).

Усіх учасників конференції з України буде забезпечено збірником тез конференції та сертифікатом про участь.

Збірнику тез буде присвоєно ISBN (міжнародний стандартний номер книги) європейським видавництвом. Сертифікат є документом, який підтверджує участь у роботі наукової конференції (конгресу, симпозіуму, семінару), проведеної у країні, що входить до ЄС, відповідно до п. 5.2, 7.3 розділу 2 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14 січня 2016 року № 13.

Представництво в Україні
Центр українсько-європейського наукового співробітництва (згідно з підписаним договором про міжнародне співробітництво)

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, заповніть форму. На Вашу електронну адресу буде надіслано інформаційний лист.

Поширити