ГУМАНІТАРНО-ПРИРОДНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ У САНДОМИРІ – організатор науково-педагогічних стажувань з юридичних, природничих та...

ГУМАНІТАРНО-ПРИРОДНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ У САНДОМИРІ – організатор науково-педагогічних стажувань з юридичних, природничих та педагогічних наук

227

ГУМАНІТАРНО-ПРИРОДНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ У САНДОМИРІ – організатор науково-педагогічних стажувань з юридичних, природничих та педагогічних наук.

Науково-педагогічні стажування за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва відбудуться 3–14 грудня 2018 року у місті Сандомир (Республіка Польща).

Усі учасники за результатами проведення стажувань отримають:
– збірник тез науково-методичних доповідей;
– сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування (українською та англійською мовами), завірений підписом та печаткою.

Сертифікат є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу.

Навчальне навантаження стажування становить 5 кредитів (180 годин).

Заявки та матеріали для участі у науково-педагогічних стажуваннях приймаються до 30 листопада 2018 року.

Щоб отримати детальну інформацію щодо проходження науково-педагогічного стажування у місті Сандомир за цікавим для Вас напрямком, будь ласка, заповніть електронну форму.

 

Поширити