Північний університетський центр у Бая-Маре (Румунія) організовує підготовку колективних монографій за двома...

Північний університетський центр у Бая-Маре (Румунія) організовує підготовку колективних монографій за двома напрямами досліджень

229

Північний університетський центр у Бая-Маре (Румунія)

організовує роботу науковців із метою підготовки колективних монографій за двома напрямами досліджень.

Матеріали приймаються українською, румунською, російською, англійською мовами до 7 березня 2019 р. (включно).

ОРІЄНТОВНА ТЕМАТИКА МОНОГРАФІЙ:
сучасна філологія: теорія та практика; реформування системи професійної підготовки мовознавців, перекладачів, літературознавців; упровадження методики для розвитку філологічних наук; теоретичні та прикладні аспекти розвитку філологічної освіти в Україні та в країнах Європейського Союзу;
теорія та історія педагогіки і психології; історія освіти і педагогічної думки; нові освітні технології, актуальні проблеми педагогіки вищої школи; сучасна педагогіка і психологія; проблеми університетської підготовки психолога; проблеми загальної, вікової і клінічної психології; психологія професій і менеджменту.

Автори колективної монографії обов’язково отримують 3 примірники видання у твердій палітурці формату А5 та сертифікат.

Монографії буде видано європейським видавництвом “Izdevnieciba “Baltija Publishing” (м. Рига, Латвія) з присвоєнням їй номера ISBN, що дасть можливість авторам взяти участь у колективній науковій праці, опублікованій у країні Європейського Союзу.

Якщо Вас зацікавила можливість співавторства у зарубіжній колективній монографії, будь ласка, заповніть форму, щоб отримати більш детальну інформацію електронною поштою.

Поширити