WYŻSZA SZKOŁA EKONOMICZNA W STALOWEJ WOLI організовує науково-педагогічні стажування з філологічних, технічних...

WYŻSZA SZKOŁA EKONOMICZNA W STALOWEJ WOLI організовує науково-педагогічні стажування з філологічних, технічних та суспільних наук

317

WYŻSZA SZKOŁA EKONOMICZNA W STALOWEJ WOLI організовує науково-педагогічні стажування з філологічних, технічних та суспільних наук.

Науково-педагогічні стажування відбудуться 19–30 листопада 2018 року у місті Стальова Воля (Республіка Польща) за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

Для участі в стажуванні запрошуються науково-педагогічні співробітники вищих навчальних закладів, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, які мають або здобувають вищу освіту.

Усі учасники стажування будуть забезпечені збірником тез науково-методичних доповідей, сертифікатом про проходження науково-педагогічного стажування (двома мовами).

Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

Навчальне навантаження стажування становить 5 кредитів (180 годин) і розподіляється таким чином:

  • ознайомлення із сайтом університету – 12 годин;
  • участь у дистанційному семінарі-тренінгу та робота над науково-методичними доповідями – 48 годин;
  • індивідуальна робота з навчально-методичними матеріалами – 120 годин.

 

ГОЛОВА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ
НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО СТАЖУВАННЯ:

dr Małgorzata Korecka, rector (Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Stalowej Woli)

Заявки на участь у стажуваннях приймаються до 16 листопада 2018 року.

 

Щоб отримати детальну інформацію щодо можливої участі у науково-педагогічному стажуванні за цікавим для Вас напрямком, будь ласка, заповніть електронну форму.

Поширити