8-й Міжнародний Азіатський конгрес | Межі політики: реальність, стратегії, перспективи (22-24 вересня...

8-й Міжнародний Азіатський конгрес | Межі політики: реальність, стратегії, перспективи (22-24 вересня 2021 р.)

1243

Запрошуємо взяти участь у 8-му Міжнародному Азіатському конгресі | Межі політики: реальність, стратегії, перспективи (22-24 вересня 2021 р.)

Міжнародний азіатський конгрес щороку організовують Азіатсько-Тихоокеанська спільнота і факультет політичних наук та міжнародних досліджень Університету імені Миколи Коперника в Торуні у співпраці з Офісом маршала Куявсько-Поморського воєводства, Муніципальна рада Торуню і Центр підтримки бізнесу в Торуні.

Щороку захід привертає сотні вчених, дослідників, експертів і підприємців, зацікавлених в азіатських питаннях і у відносинах Польщі з азіатськими країнами на різних рівнях співробітництва. Це унікальна зустріч, в якій беруть участь фахівці з ряду галузей, які залучені до співпраці між Європою і Азією. Це важлива міжнародна подія, участь у якій беруть гості з Китаю, Росії, Індії, Узбекистану, Казахстану, Малайзії, Азербайджану, Японії, Пакистану, В’єтнаму, Південної Кореї, Киргизстану і Грузії, а також дослідники з США, Німеччини, Нідерландів, Франції, Білорусі та України. Протягом багатьох років Конгрес є значущою подією в дипломатичному календарі. До заходу долучаються посли (або їхні представники) Китаю, Росії, Індії, Малайзії, Узбекистану, Казахстану, Таїланду, Індонезії, Пакистану, Азербайджану, Монголії, Філіппінів та Японії.

Офіційний сайт: https://kongresazja.pl/index.php/en/

Поширити