Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з економічних наук

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з економічних наук

5648

СУМСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
за підтримки
ЦЕНТРУ УКРАЇНСЬКО-ЄВРОПЕЙСЬКОГО НАУКОВОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з економічних наук

АКРЕДИТАЦІЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ЕКОНОМІЧНОГО БЛОКУ В УМОВАХ ВІЙНИ

18 липня – 28 серпня 2022 року

 

Завантажити інформаційний лист
Програма всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації

Для участі у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі бажаючі, які зацікавлені питаннями підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у сучасних умовах війни.

Професійна програма підвищення кваліфікації розроблена із урахуванням новітніх науково-обґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук, і спрямована на розвиток та удосконалення економічної, психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності.

Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі.

Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів.


ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ:

  • Данько Юрій Іванович – доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи Сумського національного аграрного університету.
  • Лишенко Маргарита Олександрівна – доктор економічних наук, завідувач кафедри маркетингу та логістики Сумського національного аграрного університету.
  • Скляр Ірина Дмитрівна – кандидат економічних наук, доцент, завідувач відділу забезпечення якості освіти Сумського національного аграрного університету, дослідник в Королівському Аграрному Університеті (Велика Британія).
  • Костель Микола Васильович – кандидат економічних наук, доцент, завідувач
    докторантури та аспірантури Сумського національно аграрного університету.
  • Блюмська-Данько Ксенія Валеріївна – кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу та логістики, директор офісу промоції Сумського національного аграрного університету, дослідник в Університеті Париж-Сакле (Франція).

У межах заходу передбачено проведення трьох онлайн-лекцій у ZOOM (Онлайн-лекції будуть збережені):

 

16 серпня о 14:30, відбудеться лекція на тему «Результати акредитації освітніх програм та моделі взаємодії зі стейкхолдерами». Спікер – Скляр Ірина Дмитрівна – кандидат економічних наук, доцент, завідувач відділу забезпечення якості освіти Сумського національного аграрного університету, дослідник в Королівському Аграрному Університеті (Велика Британія).

 

23 серпня о 14:30, відбудеться лекція на тему «Наукова складова в акредитації освітніх програм економічного блоку». Спікер – Данько Юрій Іванович – доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи Сумського національного аграрного університету.

 

 

26 серпня о 14:30, відбудеться лекція на тему «Промоція закладу вищої освіти: чи впливає це на акредитацію?». Спікер – Блюмська-Данько Ксенія Валеріївна – кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу та логістики, директор офісу промоції Сумського національного аграрного університету, дослідник в Університеті Париж-Сакле (Франція).

 

 

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:

Особи, зацікавлені взяти участь у роботі, мають зробити такі дії до 12 серпня 2022 року (включно):

  • заповнити заявку;
  • надіслати на електронну адресу econom@cuesc.org.ua відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як ви заповните заявку).

З 18 липня по 28 серпня 2022 року (включно), упродовж терміну підвищення кваліфікації, учасники надсилають на електронну адресу econom@cuesc.org.ua тези науково-методичної доповіді. Тема листа: ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ


ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК

Організаційний внесок учасника становить 1200 грн. Для членів Центру українсько-європейського наукового співробітництва організаційний внесок становить 1000 грн (ознайомитися з інформацією, як стати членом ЦУЄНС, можна за посиланням).

Зверніть увагу на те, що підвищення кваліфікації одноосібне. Сплата внеску за тези, написані в співавторстві, здійснюється кожним учасником, незважаючи на співавторство.

Реквізити для оплати будуть надані координатором після заповнення заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти за наданими реквізитами та відправити копію квитанції координатору.

Збірник тез науково-методичних доповідей і сертифікати будуть надіслані учасникам на електронну адресу, вказану в заявці, після 16 вересня 2022 року.

Контактна особа:

Ангелюк Ганна Тарасівна – координатор з питань наукових заходів
та проектів у галузі економічних наук.
Телефон: + 38 (063) 616 16 67
E-mail: econom@cuesc.org.ua
Офіційний сайт: cuesc.org.ua
Facebook: facebook.com/cuescinfo
YouTube: youtube.com/channel/cuescinfo

Завантажити інформаційний лист

Поширити