Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Управління якістю науково-дослідницької діяльності у закладах вищої та...

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Управління якістю науково-дослідницької діяльності у закладах вищої та фахової передвищої освіти в умовах воєнних реалій»

10852

Центр українсько-європейського наукового співробітництва
Комунальний заклад вищої освіти

«Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих

імені Івана Зязюна НАПН України
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації

«УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ ВОЄННИХ РЕАЛІЙ»

10 травня – 21 червня 2022 року

Завантажити інформаційний лист
Програма всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації

Для участі у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, педагогічні працівники закладів фахової передвищої освіти, педагоги-практики, докторанти, аспіранти, студенти, усі, хто досліджує проблеми управління якістю науково-дослідницької діяльності в закладах вищої та фахової передвищої освіти в умовах воєнних реалій, дбає про підвищення своєї мовної культури.

3 24 лютого 2022 року життя нашої країни та всього світу змінилося назавжди. Україна почала жити по-новому – у стані війни, що значною мірою вплинуло на кожну сферу нашої життєдіяльності, зокрема на освітню діяльність. Спільно з провідними закладами освіти ми вирішили організувати всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з метою надати практичні та теоретичні поради стосовно управління якістю науково-дослідницької діяльності у закладах вищої та фахової передвищої освіти в умовах воєнних реалій.

Професійна програма підвищення кваліфікації розроблена із урахуванням новітніх науково-обґрунтованих підходів щодо організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук і спрямована на розвиток й  удосконалення нормативно-правової, психолого-педагогічної, мовнокомунікативної, інформаційно-комунікаційної компетент-ностей,  а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення професійної науково-педагогічної та педагогічної діяльності.

Кожний учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронному форматі.

Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожного дня упродовж 6 робочих тижнів.

ЧЛЕНИ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:

СЕМЕНОГ Олена Миколаївна,доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови і літератури, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка;

ФАСТ Ольга Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці, Комунальний заклад вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради;

ВОВК Мирослава Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач відділу змісту і технологій педагогічної освіти, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України;

ЦЮНЯК Оксана Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки початкової освіти, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника;

СЕМЕНІХІНА Олена Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інформатики, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка.

 

У межах заходу передбачено проведення трьох онлайн-лекцій на платформі ZOOM:

20 травня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Нормативно-правові та психолого-педагогічні засади управління якістю науково-дослідницької діяльності у закладах вищої та фахової передвищої освіти».

Спікери:

 • Фаст Ольга Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці, Комунальний заклад вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради;
 • Семеног Олена Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови і літератури, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка;
 • Цюняк Оксана Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки початкової освіти, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

26 травня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Мовно-комунікативні та особистісні виміри якості науково-дослідницької діяльності в умовах воєнних реалій».

Спікери:

 • Семеног Олена Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови і літератури, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка;
 • Вовк Мирослава Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач відділу змісту і технологій педагогічної освіти, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України;
 • Фаст Ольга Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці, Комунальний заклад вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради.

2 червня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Цифрові ресурси і сервіси у забезпеченні якості науково-дослідницької діяльності в умовах воєнного стану».

Спікери:

 • Семеніхіна Олена Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інформатики, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка;
 • Вовк Мирослава Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач відділу змісту і технологій педагогічної освіти, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України;
 • Семеног Олена Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови і літератури, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка.

Покликання на онлайн-заняття  будуть надіслані всім учасникам після сплати за участь. Онлайн-лекції будуть збережені.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:

Форма участі – дистанційна.

Учасникам необхідно до 6 травня 2022 року (включно):

 1. Заповнити заявку;
 2. надіслати відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як Ви заповните заявку) на електронну адресу adv.training2022@gmail.com.

Зверніть, будь ласка, увагу!

З 10 травня по 21 червня 2022 року (включно), упродовж підвищення кваліфікації, учасники надсилають на електронну адресу adv.training2022@gmail.com тези науково-методичної доповіді.

Тема листа: ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ В ЦУЄНС.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК:

 1. Організаційний внесок учасника становить 800 грн.
  Для членів Центру українсько-європейського наукового співробітництва організаційний внесок становить 700 грн. (ознайомитися з інформацією, як стати членом ЦУЄНС, можна за посиланням).
 2. Зверніть увагу на те, що підвищення кваліфікації одноосібне. Сплата внеску за тези, написані в співавторстві, здійснюється кожним учасником, незважаючи на співавторство.
 3. Реквізити для оплати будуть надані координатором після заповнення заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти за наданими реквізитами та відправити копію квитанції координатору.
 4. Збірник тез науково-методичних доповідей і сертифікати будуть надіслані учасникам на електронну адресу, вказану в заявці, після 2липня 2022 року.

КОНТАКТИ:

Центр українсько-європейського наукового співробітництва

Контактна особа: Тютюнник Тетяна Миколаївна – координаторка всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації.
Телефон: +38 (068) 473 07 28
Email: adv.training2022@gmail.com
Електронна сторінка: cuesc.org.ua
Facebook: facebook.com/cuescinfo
YouTube: youtube.com/channel/cuescinfo

Поширити