Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з економічних наук

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з економічних наук

3555

СУМСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
за підтримки
ЦЕНТРУ УКРАЇНСЬКО-ЄВРОПЕЙСЬКОГО НАУКОВОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з економічних наук

ФОРМУВАННЯ ІМІДЖУ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ НА ОСНОВІ СУЧАСНИХ КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

27 березня – 7 травня 2023 року

 

Завантажити інформаційний лист
Програма всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації

Для участі у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі бажаючі, які зацікавлені питаннями підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у сучасних умовах війни.

Професійна програма підвищення кваліфікації розроблена із урахуванням новітніх науково-обґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук, і спрямована на розвиток та удосконалення економічної, психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності.

Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі.

Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів.

ЧЛЕНИ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:

 

Данько Юрій Іванович – доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи Сумського національного аграрного університету.

 

 

Коваленко Ігор Миколайовичдоктор біологічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сумського національного аграрного університету.

 


Лишенко Маргарита Олександрівна – доктор економічних наук, професор кафедри маркетингу та логістики, декан факультету економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету.

 

 

Блюмська-Данько Ксенія Валеріївна – кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу та логістики, директор офісу промоції Сумського національного аграрного університету, професор-дослідник Факультету Жан Моне, Університет Париж-Сакле (Франція).

У МЕЖАХ ЗАХОДУ ПЕРЕДБАЧЕНО ПРОВЕДЕННЯ
ЧОТИРЬОХ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЙ НА ПЛАТФОРМІ ZOOM:

6 квітня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Brand-book закладу вищої освіти. Що необхідно враховувати при формуванні впізнаваного бренду». Спікер – Блюмська-Данько Ксенія Валеріївна.

10 квітня о 14:30 відбудеться лекція на тему «PR-кампанія закладу вищої освіти: планування, бюджетування, реалізація». Спікер – Блюмська-Данько Ксенія Валеріївна.

20 квітня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Місце маркетингових комунікацій в стратегії розвитку університету». Спікер – Данько Юрій Іванович.

27 квітня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Social Media Marketing на службі університету». Спікер – Блюмська-Данько Ксенія Валеріївна.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:

Особи, зацікавлені взяти участь у роботі, мають зробити такі дії до 24 березня 2023 року (включно):

  • заповнити заявку;
  • надіслати на електронну адресу econom@cuesc.org.ua відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як ви заповните заявку).

З 27 березня по 7 травня 2023 року (включно), упродовж терміну підвищення кваліфікації, учасники надсилають на електронну адресу econom@cuesc.org.ua тези науково-методичної доповіді. Тема листа: ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ


ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК

Організаційний внесок учасника становить 900 грн.
Зверніть увагу на те, що підвищення кваліфікації одноосібне. Сплата внеску за тези, написані в співавторстві, здійснюється кожним учасником, незважаючи на співавторство.

Реквізити для оплати будуть надані координатором після заповнення заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти за наданими реквізитами та відправити копію квитанції координатору.

Збірник тез науково-методичних доповідей і сертифікати будуть надіслані учасникам на поштову адресу, вказану в заявці, після 31 травня 2023 року.

Контактна особа:

Ангелюк Ганна Тарасівна – координатор з питань наукових заходів
та проектів у галузі економічних наук
Телефон: + 38 (063) 616 16 67
E-mail: econom@cuesc.org.ua
Офіційний сайт: cuesc.org.ua
Facebook: facebook.com/cuescinfo
YouTube: youtube.com/channel/cuescinfo

Завантажити інформаційний лист

Поширити