Львівський національний університет імені Івана Франка
Центр українсько-європейського наукового співробітництва
Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації
«СТУДЕНТОЦЕНТРОВАНИЙ ГОРИЗОНТ ФІЛОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ:
ЗДОБУТКИ І ПЕРСПЕКТИВИ»
27 березня – 7 травня 2023 року
Завантажити інформаційний лист
Програма всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації
До участі у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі бажаючі, які зацікавлені здобутками і перспективами студентоцентрованого горизонту філологічної освіти.
Професійна програма підвищення кваліфікації розроблена із урахуванням новітніх науково-обґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук, і спрямована на розвиток та удосконалення юридичної, психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності.
Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі.
Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів.
ЧЛЕНИ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:
Мацевко-Бекерська Лідія Василівна – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри світової літератури Львівського національного університету імені Івана Франка, керівник Науково-методичного центру дослідження та викладання літератури Львівського національного університету імені Івана Франка;
Бандровська Ольга Трохимівна – доктор філологічних наук, професор кафедри світової літератури Львівського національного університету імені Івана Франка;
Бораковський Любомир Адамович – кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри міжкультурної комунікації та перекладу Львівського національного університету імені Івана Франка, в.о. декана факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка.
У МЕЖАХ ЗАХОДУ ПЕРЕДБАЧЕНО ПРОВЕДЕННЯ ТРЬОХ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЙ НА ПЛАТФОРМІ ZOOM:
4 квітня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Літературознавчий аналіз та інтерпретація ліричних текстів: теоретико-методологічні рекомендації щодо розвитку вмінь і навичок учнів та студентів». Спікер – Бораковський Любомир Адамович.
13 квітня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Комп’ютерні технології та художня література: гіпертекст, гіперлітература, гіперлітературознавство». Спікер – Бандровська Ольга Трохимівна.
18 квітня о 14:30 відбудеться лекція на тему «“Бачити душею”: культура читання у призмі віддалених форм організації навчання». Спікер – Мацевко-Бекерська Лідія Василівна.
Посилання на онлайн-лекції будуть надіслані всім учасникам після сплати за участь. Онлайн-лекції будуть збережені.
ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:
Форма участі – дистанційна.
Учасникам необхідно до 24 березня 2023 року (включно):
1) Заповнити заявку;
2) надіслати відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як Ви заповните заявку) на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua.
Зверніть, будь ласка, увагу!
З 27 березня по 7 травня 2023 року (включно), упродовж підвищення кваліфікації, учасники надсилають на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua тези науково-методичної доповіді.
Тема листа: Підвищення кваліфікації з філології.
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК:
- Організаційний внесок учасника становить 1400 грн. Для членів ЦУЄНС організаційний внесок становить 1200 грн. (ознайомитися з інформацією, як стати членом ЦУЄНС, можна за посиланням).
- Зверніть увагу на те, що підвищення кваліфікації одноосібне. Сплата внеску за тези, написані в співавторстві, здійснюється кожним учасником, незважаючи на співавторство.
- Реквізити для оплати будуть надані координатором після заповнення заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти за наданими реквізитами та відправити копію квитанції координатору.
- Збірник тез науково-методичних доповідей і сертифікати будуть надіслані учасникам на електронну адресу, вказану в заявці, після 30 червня 2023 року.
КОНТАКТИ:
Центр українсько-європейського наукового співробітництва
Контактна особа: Лящова Анастасія Олександрівна – координаторка всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації.
Телефон: + 38 (095) 653 40 42
Email: advanced_training@cuesc.org.ua
Електронна сторінка: cuesc.org.ua
Facebook: facebook.com/cuescinfo
YouTube: youtube.com/channel/cuescinfo