Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з права

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з права

4859
Київський регіональний центр Національної академії правових наук України  
Центр українсько-європейського наукового співробітництва     
        

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації

МОДЕРНІЗАЦІЯ ПІДХОДІВ ДО ПІДГОТОВКИ НАУКОВИХ КАДРІВ У ГАЛУЗІ ПРАВА

2 січня – 12 лютого 2023 року

Завантажити інформаційний лист
Програма всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації

До участі у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі бажаючі, які зацікавлені підходами до підготовки наукових кадрів у галузі права.

Професійна програма підвищення кваліфікації розроблена із урахуванням новітніх науково-обґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук, і спрямована на розвиток та удосконалення юридичної, психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності.

Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі.

Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів.

ЧЛЕНИ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:

Кузнєцова Наталія Семенівна доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України, віцепрезидент НАПрН України;

Кот Олексій Олександрович доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, директор Київського регіонального центру НАПрН України;

Гриняк Андрій Богданович доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, заступник директора Київського регіонального центру НАПрН України з наукової роботи;

Хоменко Михайло Михайлович кандидат юридичних наук, доцент, завідувач відділу забезпечення інтеграції академічної та університетської правової науки та розвитку юридичної освіти Київського регіонального центру НАПрН України.

 

У МЕЖАХ ЗАХОДУ ПЕРЕДБАЧЕНО ПРОВЕДЕННЯ ТРЬОХ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЙ НА ПЛАТФОРМІ ZOOM:

10 січня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Особливості застосування нового порядку присудження ступеня доктора філософії». Спікер – Назаров Іван Володимирович, доктор юридичних наук, доцент, заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, головний науковий співробітник Київського регіонального центру НАПрН України.

17 січня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Окремі питання діяльності аспірантури у закладах вищої освіти та наукових установах». Спікер – Михайлова Ірина Юріївна, кандидат юридичних наук, доцент, провідний науковий співробітник Київського регіонального центру НАПрН України.

24 січня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Алгоритм взаємодії наукового керівника і аспіранта: до питання про пошук ефективної моделі». Спікер – Костюченко Олена Євгенівна, доктор юридичних наук, професор, провідний науковий співробітник Київського регіонального центру НАПрН України.

 Посилання на онлайн-лекції будуть надіслані всім учасникам  після сплати за участь. Онлайн-лекції будуть збережені.

 

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:

Форма участі – дистанційна.

Учасникам необхідно до 30 грудня 2022 року (включно):

  1. Заповнити заявку;
  2. надіслати відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як Ви заповните заявку) на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua.

Зверніть, будь ласка, увагу!

З 2 січня по 12 лютого 2023 року (включно), упродовж підвищення кваліфікації, учасники надсилають на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua тези науково-методичної доповіді.

Тема листа: Підвищення кваліфікації з права.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК:

  1. Організаційний внесок учасника становить 1400 грн. Для членів Центру українсько-європейського наукового співробітництва організаційний внесок становить 1200 грн. (ознайомитися з інформацією, як стати членом ЦУЄНС, можна за посиланням).
  2. Зверніть увагу на те, що підвищення кваліфікації одноосібне. Сплата внеску за тези, написані в співавторстві, здійснюється кожним учасником, незважаючи на співавторство.
  3. Реквізити для оплати будуть надані координатором після заповнення заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти за наданими реквізитами та відправити копію квитанції координатору.
  4. Збірник тез науково-методичних доповідей і сертифікати будуть надіслані учасникам на електронну адресу, вказану в заявці, після 17 березня 2023 року.

КОНТАКТИ:

Центр українсько-європейського наукового співробітництва

Контактна особа: Лящова Анастасія Олександрівна – координаторка всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації.
Телефон: + 38 (095) 653 40 42
Email: advanced_training@cuesc.org.ua
Електронна сторінка: cuesc.org.ua
Facebook: facebook.com/cuescinfo
YouTube: youtube.com/channel/cuescinfo

Поширити