Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з права

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з права

5679
Науково-дослідний інститут правотворчості
та науково-правових експертиз
Національної академії правових наук України
Центр українсько-європейського
наукового співробітництва

Всеукраїнське науково-педагогічне
підвищення кваліфікації

ВИКЛАДАННЯ ПРАВА В ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ:
ВИКЛИКИ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ

1 травня – 11 червня 2023 року

Завантажити інформаційний лист
Програма всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації

До участі у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі бажаючі, які зацікавлені викладанням права в закладах вищої освіти.

Професійна програма підвищення кваліфікації розроблена із урахуванням новітніх науково-обґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук, і спрямована на розвиток та удосконалення юридичної, психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності.

Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі.

Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів.

ЧЛЕНИ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:

Кузнєцова Наталія Семенівна доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України, віцепрезидент НАПрН України;

 

Кот Олексій Олександрович доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, директор Науково-дослідного інституту правотворчості та науково-правових експертиз НАПрН України;

 

Гриняк Андрій Богданович доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, заступник директора Науково-дослідного інституту правотворчості та науково-правових експертиз НАПрН України з наукової роботи;

 

Хоменко Михайло Михайлович кандидат юридичних наук, доцент, завідувач відділу приватноправових досліджень Науково-дослідного інституту правотворчості та науково-правових експертиз НАПрН України.

 

 

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ:

Організаційний комітет усеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації забезпечує анонімне якісне рецензування кожної тези доповідей. Усі подані тези доповідей перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

У МЕЖАХ ЗАХОДУ ПЕРЕДБАЧЕНО ПРОВЕДЕННЯ ТРЬОХ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЙ НА ПЛАТФОРМІ ZOOM:

18 травня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Правове регулювання робочого часу та часу відпочинку науково-педагогічних працівників в умовах воєнного стану». Спікер – Костюченко Олена Євгенівна, доктор юридичних наук, професор, провідний науковий співробітник Науково-дослідного інституту правотворчості та науково-правових експертиз НАПрН України.

25 травня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Трансформація підходів до проведення лекційних і практичних занять із галузевих юридичних дисциплін в умовах воєнного стану». Спікер – Хоменко Михайло Михайлович, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач відділу приватноправових досліджень Науково-дослідного інституту правотворчості та науково-правових експертиз НАПрН України.

1 червня о 14:30 відбудеться лекція на тему «Використання судової практики в навчальному процесі». Спікер – Простибоженко Олег Сергійович, кандидат юридичних наук, доцент, старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту правотворчості та науково-правових експертиз НАПрН України.

Посилання на онлайн-лекції будуть надіслані всім учасникам  після сплати за участь. Онлайн-лекції будуть збережені.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:

Форма участі – дистанційна.

Учасникам необхідно до 28 квітня 2023 року (включно):

1) Заповнити заявку;

2) надіслати відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як Ви заповните заявку) на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua.

Зверніть, будь ласка, увагу!

З 1 травня по 11 червня 2023 року (включно), упродовж підвищення кваліфікації, учасники надсилають на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua тези науково-методичної доповіді.

Тема листа: Підвищення кваліфікації з права.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК:

  1. Організаційний внесок учасника становить 900 грн. Для членів Центру українсько-європейського наукового співробітництва організаційний внесок становить 600 грн. (ознайомитися з інформацією, як стати членом ЦУЄНС, можна за посиланням).
  2. Зверніть увагу на те, що підвищення кваліфікації одноосібне. Сплата внеску за тези, написані в співавторстві, здійснюється кожним учасником, незважаючи на співавторство.
  3. Реквізити для оплати будуть надані координатором після заповнення заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти за наданими реквізитами та відправити копію квитанції координатору.
  4. Збірник тез науково-методичних доповідей і сертифікати будуть надіслані учасникам на електронну адресу, вказану в заявці, після 28 липня 2023 року.

ЗАБОРОНА ВИКОРИСТАННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ КРАЇНИ-ОКУПАНТА:

Звертаємо увагу авторів на те, що приймаються тези доповідей українською та англійською мовами! Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

КОНТАКТИ:

Центр українсько-європейського наукового співробітництва

Контактна особа: Лящова Анастасія Олександрівна – координаторка всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації.
Телефон: + 38 (095) 653 40 42
Email: advanced_training@cuesc.org.ua
Електронна сторінка: cuesc.org.ua
Facebook: facebook.com/cuescinfo
YouTube: youtube.com/channel/cuescinfo

Поширити