Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з психології

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з психології

3450
Волинський національний університет
імені Лесі Українки
Центр українсько-європейського
наукового співробітництва

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації

СУЧАСНІ ПСИХОТЕХНОЛОГІЇ В РОБОТІ З РІЗНИМИ КАТЕГОРІЯМИ ОСІБ

26 грудня – 5 лютого 2023 року

Завантажити інформаційний лист
Програма всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації

До участі у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі бажаючі, які зацікавлені сучасними психотехнологіями в роботі з різними категоріями осіб.

Професійна програма підвищення кваліфікації розроблена із урахуванням новітніх науково-обґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук, і спрямована на розвиток та удосконалення психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності.

Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі.

Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів.

ЧЛЕНИ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:

Дучимінська Тамара Іванівна – кандидат психологічних наук, доцент, декан факультету психології Волинського національного університету імені Лесі Українки;

 

 

Магдисюк Людмила Іванівна – кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри практичної психології та психодіагностики Волинського національного університету імені Лесі Українки;

 

 

Грицюк Ірина Михайлівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної та клінічної психології Волинського національного університету імені Лесі Українки.

 

 

У межах заходу передбачено проведення трьох онлайн-лекцій на платформі ZOOM:

 • 12 січня о 14:30
  Тема: «Розвиток емоційного інтелекту в дітей і дорослих».
  Спікер – Магдисюк Людмила Іванівна.
 • 19 січня о 14:30
  Тема: «Психологічний феномен безпорадності в сучасних реаліях».
  Спікер – Дучимінська Тамара Іванівна.
 • 26 січня о 14:30
  Тема: «Формування психологічної прив’язаності: від народження до періоду «після дитинства». Вплив прив’язаності на функціонування особистості».
  Спікер – Грицюк Ірина Михайлівна.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:

Форма участі – дистанційна.

Учасникам необхідно до 23 грудня 2022 року (включно):

1) Заповнити заявку;

2) надіслати відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як Ви заповните заявку) на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua.

Зверніть, будь ласка, увагу!

З 26 грудня по 5 лютого 2023 року (включно), упродовж підвищення кваліфікації, учасники надсилають на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua тези науково-методичної доповіді.

Тема листа: Підвищення кваліфікації з психології.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК:

 1. Організаційний внесок учасника становить 1400 грн.
  Для членів Центру українсько-європейського наукового співробітництва організаційний внесок становить 1200 грн. (ознайомитися з інформацією, як стати членом ЦУЄНС, можна за посиланням).
 2. Зверніть увагу на те, що підвищення кваліфікації одноосібне. Сплата внеску за тези, написані в співавторстві, здійснюється кожним учасником, незважаючи на співавторство.
 3. Реквізити для оплати будуть надані координатором після заповнення заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти за наданими реквізитами та відправити копію квитанції координатору.

4. Збірник тез науково-методичних доповідей і сертифікати будуть надіслані учасникам на електронну адресу, вказану в заявці, після 10 березня 2023 року.

КОНТАКТИ:

Центр українсько-європейського наукового співробітництва

Контактна особа: Лящова Анастасія Олександрівна – координаторка всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації.
Телефон: + 38 (095) 653 40 42
Email: advanced_training@cuesc.org.ua
Електронна сторінка: cuesc.org.ua
Facebook: facebook.com/cuescinfo
YouTube: youtube.com/channel/cuescinfo

Поширити