Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Третій рівень освіти в Україні: особливості підготовки наукових...

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Третій рівень освіти в Україні: особливості підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у сучасних умовах війни»

10015
Волинський національний університет імені Лесі Українки
Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького
Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» 
Центр українсько-європейського наукового співробітництва

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації

ТРЕТІЙ РІВЕНЬ ОСВІТИ В УКРАЇНІ: ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ НАУКОВИХ ТА НАУКОВОПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ У СУЧАСНИХ УМОВАХ ВІЙНИ

  27 червня – 7 серпня 2022 року

Завантажити інформаційний лист
Програма всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації

Для участі у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі бажаючі, які зацікавлені питаннями підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у сучасних умовах війни.

З 24 лютого 2022 року життя нашої країни змінилося назавжди. Ми почали жити по-новому – у стані війни, що значною мірою вплинуло на кожну сферу нашого життя, зокрема на освітню діяльність. Спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького, Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка»  ми вирішили організувати науково-педагогічне підвищення кваліфікації з метою надати практичні та теоретичні поради щодо особливостей підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у сучасних умовах війни.

Професійна програма підвищення кваліфікації розроблена із урахуванням новітніх науково-обґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук, і спрямована на розвиток та удосконалення юридичної, психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності.

Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі.

Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів.

ЧЛЕНИ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:

 • Ярослав Богданович ЯРОШ – доктор політичних наук, доцент, декан факультету історії, політології та національної безпеки Волинського національного університету імені Лесі Українки;
 • Наталія Вікторівна БАЛАБУХА – начальник навчально-методичного відділу забезпечення якості вищої освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки;
 • Олена Миколаївна ДОЛИННА – завідувач відділу аспірантури та докторантури Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького;
 • Мирослава Богданівна ФІЛІПОВИЧ – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України та археології Волинського національного університету імені Лесі Українки, вчений секретар спеціалізованої вченої ради, голова Волинського обласного відділення Центру українсько-європейського наукового співробітництва;
 • Лариса Олексіївна КОЛІСНИК – кандидат соціологічних наук, доцент кафедри історії та політичної теорії, завідувач відділу аспірантури і докторантури Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»;
 • Наталія Олександрівна НОВОДРАНОВА – тренер, провідний інженер-програміст інформаційно-комп’ютерного комплексу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».
У межах заходу передбачено проведення трьох онлайн-лекцій на платформі ZOOM:

5 липня, о 14:30, відбудеться лекція на тему «Організація та підготовка до акредитації ОНП за третім освітньо-науковим рівнем». Спікер – Наталія Вікторівна БАЛАБУХА – начальник навчально-методичного відділу забезпечення якості вищої освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки.

12 липня, о 14:30, відбудеться лекція на тему «Діяльність аспірантури і докторантури та здобуття наукових ступенів в умовах воєнного стану». Спікери: Олена Миколаївна ДОЛИННА – завідувач відділу аспірантури та докторантури Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Мирослава Богданівна ФІЛІПОВИЧ – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України та археології Волинського національного університету імені Лесі Українки, вчений секретар спеціалізованої вченої ради, голова Волинського обласного відділення Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

19 липня, о 14:30, відбудеться лекція на тему «Підготовка здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії під час війни: хмарні сховища як сучасний інструмент для організації ефективної роботи і спільного простору відділу аспірантури та аспірантів». Спікери: Лариса Олексіївна КОЛІСНИК – кандидат соціологічних наук, доцент кафедри історії та політичної теорії, завідувач відділу аспірантури і докторантури Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Наталія Олександрівна НОВОДРАНОВА – тренер, провідний інженер-програміст інформаційно-комп’ютерного комплексу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Посилання на онлайн-лекції будуть надіслані всім учасникам після сплати за участь. Онлайн-лекції будуть збережені.

 

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:

Форма участі – дистанційна.

Учасникам необхідно до 24 червня 2022 року (включно):

 1. Заповнити заявку;
 2. надіслати відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як Ви заповните заявку) на електронну адресу  soc@cuesc.org.ua.

Зверніть, будь ласка, увагу!

З 27 червня по 7 серпня 2022 року (включно), упродовж підвищення кваліфікації, учасники надсилають на електронну адресу soc@cuesc.org.ua тези науково-методичної доповіді.

Тема листа: Підвищення кваліфікації у ВНУ ім. Лесі Українки.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК:

 1. Організаційний внесок учасника становить 800 грн. Для членів Центру українсько-європейського наукового співробітництва організаційний внесок становить 700 грн. (ознайомитися з інформацією, як стати членом ЦУЄНС, можна за посиланням).
 2. Зверніть увагу на те, що підвищення кваліфікації одноосібне. Сплата внеску за тези, написані в співавторстві, здійснюється кожним учасником, незважаючи на співавторство.
 3. Реквізити для оплати будуть надані координатором після заповнення заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти за наданими реквізитами та відправити копію квитанції координатору.
 4. Збірник тез науково-методичних доповідей і сертифікати будуть надіслані учасникам на електронну адресу, вказану в заявці, після 16 вересня 2022 року.

КОНТАКТИ:

Центр українсько-європейського наукового співробітництва

Контактна особа: Качан Олена Вікторівна – координаторка всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації.
Телефон: +38 (068) 473 02 25
Email: soc@cuesc.org.ua
Електронна сторінка: cuesc.org.ua
Facebook: facebook.com/cuescinfo
YouTube: youtube.com/channel/cuescinfo

Поширити