1-ий тиждень Всеукраїнського освітнього проєкту «Незламні правничі школи України»

1-ий тиждень Всеукраїнського освітнього проєкту «Незламні правничі школи України»

711
Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
Центр криміналістичних інновацій «intelligenTrident»

НЮУ ім. Я. Мудрого

Всеукраїнський освітній проєкт

НЕЗЛАМНІ ПРАВНИЧІ ШКОЛИ УКРАЇНИ

Цикл лекцій і майстер-класів на загальну тему:
«Інновації у техніко-криміналістичному забезпеченні розслідування злочинів» 

Завантажити інформаційний лист

ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ:

12.02.2024 р. – 18.02.2024 р. включно.
12.02.2024 р. – з 15 год. 30 хв. до 17 год. 30 хв.
13.02.2024 р. – 18.02.2024 р. включно – з 16 год. 00 хв. до 17 год. 30 хв.

Постійний учасник і модератор усіх заходів протягом тижня – Василь Білоус, к.ю.н., доцент, керівник Центру криміналістичних інновацій «intelligenTrident» НЮУ ім. Я. Мудрого.

ТЕМИ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

12.02.2024 р. (понеділок) Мобільний комплекс техніко-криміналістичного забезпечення «intelligenTrident»: концептуальні засади формування та застосування;

13.02.2024 р. (вівторок) МКТКЗ «intelligenTrident»: модулі виявлення та індикації загроз, індивідуального захисту, організації робочого простору, електроживлення та зв’язку;

14.02.2024 р. (середа) МКТКЗ «intelligenTrident»: модулі виявлення та дослідження, освітлення та вимірювання;

15.02.2024 р. (четвер) МКТКЗ «intelligenTrident»: модулі фіксування, вилучення, пакування та презентації доказів;

16.02.2024 р. (п’ятниця) МКТКЗ «intelligenTrident»: модуль аерокриміналістики;

17.02.2024 р. (субота) МКТКЗ «intelligenTrident»: модуль навчання оператора безпілотного повітряного судна;

18.02.2024 р. (неділя) Аерокриміналісти на службі у суспільства і держави (панельна дискусія за участі відомих митців, журналістів, архітекторів і громадських діячів).

Формат заходу: змішаний.

Базова локація: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (м. Харків).

Попередня реєстрація онлайн-учасників заходу здійснюється організатором Всеукраїнського освітнього проєкту «Незламні правничі школи України» через відповідну googlе-форму.

Передбачається регулярна участь у заході онлайн і офлайн-учасників з числа провідних спеціалістів, представників стейкголдерів, закладів-партнерів тощо.

Офлайн-учасникам заходу (спікерам) забезпечується можливість виступу в безпосередньо в облаштованій студії.

Спікерам, які планують виступати дистанційно, буде надана технічна можливість онлайн-виступу на платформі Zoom. Посилання на доступ до Zoom-конференції їм надаватиметься за добу до початку заходу.

Представникам цільової аудиторії заходу буде забезпечено технічну можливість перегляду трансляції заходу в режимі реального часу онлайн – на YouTube-каналі та Facebook-каналі, а також можливість написати питання спікерові в режимі реального часу через чат YouTube-каналу. Посилання на трансляцію на YouTube-каналі буде надаватися за декілька годин до початку заходу і поширюватися організатором Всеукраїнського освітнього проєкту «Незламні правничі школи України» через електронну пошту, зазначену в реєстраційній googlе-формі.

Виступ запрошеного спікера (тривалістю до 10 хв.) може супроводжуватися публічним показом наданих ним слайдів, окремих фотознімків і/або відеограм, натурною демонстрацією науково-технічних засобів.

Решту часу після виступу запрошених спікерів керівник Центру криміналістичних інновацій «intelligenTrident» НЮУ ім. Я. Мудрого В. Білоус ознайомлюватиме цільову аудиторію з окремими науково-технічними засобами і цілісними модулями Мобільного комплексу техніко-криміналістичного забезпечення «intelligenTrident», а також тактикою їх ситуаційно зумовленого застосування.

Виступи спікерів супроводжуватимуться професійною фото- і відеозйомкою. Відеограми і фоторепортажі заходу надаватимуться зацікавленим особам без невиправданої затримки.

Поширити