Міжнародна наукова конференція з публічного управління (м. Лодзь, Республіка Польща)

Міжнародна наукова конференція з публічного управління (м. Лодзь, Республіка Польща)

525
WSBW (Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi)

Міжнародна наукова конференція

НОВІ ІМПУЛЬСИ РОЗВИТКУ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ: ПИТАННЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

м. Лодзь, Республіка Польща
8–9 жовтня 2021 року

Завантажити інформаційний лист

ЗАПРОШУЄМО

Науковців, аспірантів, студентів закладів вищої освіти та науководослідних установ, а також практичних працівників, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері публічного управління.

ГОЛОВА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

 • Ізабелла Балінська, доктор хабілітований, проректор з педагогічної роботи WSBW;
 • Семенець-Орлова Інна Андріївна, доктор наук з державного управління, доцент, завідувач кафедри публічного адміністрування Міжрегіональної академії управління персоналом; асоційований член Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, член Галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 28 галузі знань Публічне управління та адміністрування;
 • Орел Марія Григорівна, доктор наук з державного управління, професор кафедри публічного адміністрування Міжрегіональної академії управління персоналом; експерт з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальністю 281 – Публічне управління та адміністрування;
 • Перестюк Інга Миколаївна, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри публічного адміністрування Міжрегіональної академії управління персоналом.

Учасники конференції отримують сертифікат із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (15 годин – 0,5 кредита ЄКТС).

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ

Форма участі: дистанційна.

Особи, зацікавлені взяти участь у роботі міжнародної конференції, мають зробити такі дії до 5 жовтня 2021 р. (включно): 

 1. Заповнити заявку;
 2. надіслати на електронну адресу: pub.adm@cuesc.org.ua

– тези доповіді;
– відскановану електронну копію підтвердження сплати організаційного внеску (! реквізити надаються після отримання тез та заявки).

Назва файлу повинна відповідати прізвищу доповідача для тез – Тези, підтвердження сплати організаційного внеску – Внесок. Наприклад: Іванов_Тези, Іванов_Внесок.

Тема листа: НА КОНФЕРЕНЦІЮ З ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ

СЕКЦІЇ

 1. Теорія та історія публічного управління
 2. Механізми публічного управління
 3. Державна служба
 4. Місцеве самоврядування
 5. Публічне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК

 1. Розмір організаційного внеску для учасників з України становить 500 грн. Для членів Центру українсько-європейського наукового співробітництва розмір організаційного внеску становить 450 грн (ознайомитися з інформацією, як стати членом ЦУЄНС, можна за посиланням). Внесок покриває транспортні та адміністративні витрати, пов’язані з виготовленням міжнародних сертифікатів, формуванням і друком збірників тез доповідей та поштовою розсилкою матеріалів учасникам Укрпоштою.
 2. Реквізити для оплати будуть надані після отримання тез та заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти після прийняття тез доповіді оргкомітетом.
 3. Збірники тез конференції та сертифікати буде направлено на поштову адресу учасників, вказану в заявках, після 12 листопада 2021 року. 

УМОВИ УЧАСТІ

Усіх учасників конференції з України буде забезпечено збірником тез конференції (один екземпляр) та сертифікатом про участь (для кожного автора/співавтора), завіреним печаткою. За бажання отримати більшу кількість збірників тез їх можна замовити додатково (200 грн кожен примірник). Учасники конференції матимуть можливість презентувати збірник матеріалів і сертифікат як підтвердження участі у міжнародній конференції, що відбувалась у країні, яка входить до Європейського Союзу.

Кожній тезі, включеній до збірника тез конференції, буде присвоєно DOI, що дає змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI), який був розроблений фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки України за дорученням Колегії Міністерства освіти і науки України та презентований 12 листопада 2019 року. Збірнику тез буде присвоєно ISBN (міжнародний стандартний номер книги) європейським видавництвом.

Сертифікат є документом, який підтверджує участь у роботі наукової конференції (конгресу, симпозіуму, семінару), проведеної у країні, що входить до ЄС, відповідно до п. 5.2, 7.3 розділу 2 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14 січня 2016 року № 13.

ПРЕДСТАВНИЦТВО В УКРАЇНІ

Центр українсько-європейського наукового співробітництва
(згідно з підписаним договором про міжнародне співробітництво)

Контактна особа: Тютюнник Тетяна Миколаївна – координатор з питань наукових заходів та проектів у галузі публічного управління.
Телефон: +38 (068)-473-02-28
E-mail: pub.adm@cuesc.org.ua
Офіційний сайт: cuesc.org.ua
Facebook: facebook.com/cuescinfo
YouTube: youtube.com/channel/cuescinfo

Завантажити інформаційний лист

Поширити