Литовський бізнес-коледж
Науково-педагогічне стажування
ПІДХІД КРАЇН БАЛТІЇ ДО ПІДГОТОВКИ
КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОГО ФАХІВЦЯ З
ІСТОРІЇ, ПОЛІТОЛОГІЇ, ФІЛОСОФІЇ ТА СОЦІОЛОГІЇ
м. Клайпеда, Литовська Республіка
29 травня – 9 липня 2023 року
Завантажити інформаційний лист
Програма стажування
Лист МОН України «Про забезпечення функціонування системи атестації наукових і науково-педагогічних кадрів»
До участі у стажуванні запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями в галузі історії, соціології, філософії, політології.
Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів ЄКТС (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожного дня впродовж 6 робочих тижнів.
Кожен учасник стажування отримує сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування (двома мовами із зазначенням погодинної програми) та друкований збірник тез науково-методичних доповідей.
Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування в науковій установі у країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звань доцента, професора та старшого дослідника відповідно до п. п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам (з урахуванням останніх змін згідно з Наказом МОН України № 322 від 17 березня 2021 р.), а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО СТАЖУВАННЯ:
проф., д.н. Анжела Лілейкене, засновниця Литовського бізнес-коледжу, завідувачка кафедри економіки;
доц., д.н. Юргіта Марцінкене, директорка Литовського бізнес-коледжу, доцентка кафедри менеджменту.
ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:
Форма участі – дистанційна.
1) учасникам необхідно заповнити заявку та до 26 травня 2023 року (включно) надіслати на електронну адресу soc@cuesc.org.ua тези науково-методичної доповіді за профілем роботи в навчальному або науковому закладі України;
2) після отримання реквізитів надіслати електронну копію квитанції про сплату організаційного внеску.
Тема листа: НА СТАЖУВАННЯ ІЗ СУСПІЛЬНИХ НАУК.
Зверніть увагу!
Проходження науково-педагогічного стажування без підготовки науково-методичної доповіді неможливе.
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК:
Організаційний внесок учасника науково-педагогічного стажування становить 4500 грн. й використовується на покриття транспортних та адміністративних витрат, пов’язаних із виготовленням міжнародних сертифікатів, використанням офіційного інформаційного порталу та опублікуванням збірника тез доповідей. Для членів Центру українсько-європейського наукового співробітництва організаційний внесок становить 4000 грн. (ознайомитися з інформацією, як стати членом ЦУЄНС, можна за посиланням).
- Зверніть увагу на те, що стажування одноосібне. Сплата внеску за тези, написані в співавторстві, здійснюється кожним учасником стажування, незважаючи на співавторство.
- Реквізити для оплати будуть надані після отримання тез доповіді та заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти після прийняття тез доповіді оргкомітетом.
- Збірник тез науково-методичних доповідей і сертифікати будуть надіслані учасникам на поштову адресу, вказану в заявці, після 31 липня 2023 року.
АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ:
Організаційний комітет науково-педагогічного стажування забезпечує анонімне якісне рецензування кожних тез доповіді. Усі подані тези доповідей перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.
ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ:
У межах стажування відбудеться онлайн-лекція на платформі ZOOM англійською мовою.
Дата: 5 червня о 11:00 (за київським часом).
Посилання на онлайн-лекцію буде надіслано всім учасникам після сплати за стажування. Онлайн-лекція буде збережена.
Лектор – Аеліта Скарбалене, к.н., доц., старший науковий співробітник та член Національної ради охорони здоров’я Литви. Спеціалізується на питаннях якості медичної допомоги та психосоціальних аспектів охорони здоров’я (лідерство, емоційний інтелект, комунікація, тощо), а також на впливі різних методів лікування на психосоціальний стан людини.
Тема лекції: «Емоційний інтелект: як розпізнавати та керувати емоціями».
ЗАБОРОНА ВИКОРИСТАННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ КРАЇНИ-ОКУПАНТА:
Звертаємо увагу авторів на те, що приймаються тези доповідей українською, англійською та польською, мовами! Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.
ПРЕДСТАВНИЦТВО В УКРАЇНІ:
Центр українсько-європейського наукового співробітництва (згідно з підписаним договором про міжнародне співробітництво з Литовським бізнес-коледжом)
Контактна особа: Качан Олена Вікторівна – координатор наукових заходів та проєктів у галузі суспільних наук.
Контактний телефон: +38 068 473 02 25
Електронна адреса: soc@cuesc.org.ua
Електронна сторінка: cuesc.org.ua
Facebook: facebook.com/cuescinfo
YouTube: youtube.com/cuescinfo