Куявський університет у Влоцлавеку запрошує до участі у міжнародних науково-практичних конференціях з...

Куявський університет у Влоцлавеку запрошує до участі у міжнародних науково-практичних конференціях з медичних, природничих, технічних наук

1581

Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku (Куявський університет у Влоцлавеку) виступить організатором ряду міжнародних науково-практичних конференцій з медичних, природничих, технічних наук.

Наукові заходи відбудуться 27–28 вересня 2019 року у місті Влоцлавек, Республіка Польща.

Форма участі для науковців із України: дистанційна.

Останній термін прийому матеріалів: 24 вересня 2019 року.


Центр українсько-європейського наукового співробітництва є офіційним представником організаційного комітету конференції в Україні (згідно з підписаним договором про міжнародне співробітництво).

Усіх учасників конференції з України буде забезпечено збірником тез конференції та сертифікатом про участь, завіреним печаткою. Учасники конференції матимуть можливість презентувати збірник матеріалів і сертифікат як підтвердження участі у міжнародній конференції, що відбувалась у країні, яка входить до Європейського Союзу.

Якщо Вас зацікавила можливість участі в міжнародній науково-практичній конференції, будь ласка, заповніть форму, щоб отримати більш детальну інформацію електронною поштою.

Заповнити форму
Поширити