Міжнародна науково-практична конференція з медичних наук (Польща, м. Люблін)

Міжнародна науково-практична конференція з медичних наук (Польща, м. Люблін)

3390

 

Люблінський медичний університет
(Кафедра медичної інформатики та статистики з лабораторією дистанційного навчання)

Міжнародна науковопрактична конференція

МЕДИЦИНА І ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я В СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ І СУЧАСНІ АСПЕКТИ

м. Люблін, Республіка Польща
26–27 лютого 2021 року

Завантажити інформаційний лист
Вимоги та приклад оформлення

До участі у міжнародній конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти ЗВО та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері медичних наук.

ОРГАНІЗАТОР КОНФЕРЕНЦІЇ

ЛЮБЛІНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (Кафедра медичної інформатики та статистики з лабораторією дистанційного навчання) за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

УМОВИ УЧАСТІ

Усіх учасників конференції з України буде забезпечено збірником тез конференції та сертифікатом про участь, завіреним печаткою. Учасники конференції матимуть можливість презентувати збірник матеріалів і сертифікат як підтвердження участі у міжнародній конференції, що відбувалась у країні, яка входить до Європейського Союзу.

Учасники конференції отримують сертифікат із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (15 годин – 0,5 кредита ECTS).

Кожній тезі, включеній до збірника тез конференції, буде присвоєно DOI, що дає змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI), який був розроблений фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки України за дорученням Колегії Міністерства освіти і науки України та презентований 12 листопада 2019 року.

Збірнику тез буде присвоєно ISBN (міжнародний стандартний номер книги) європейським видавництвом.

Сертифікат є документом, який підтверджує участь у роботі наукової конференції (конгресу, симпозіуму, семінару), проведеної у країні, що входить до ЄС, відповідно до п. 5.2, 7.3 розділу 2 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14 січня 2016 року № 13.

ГОЛОВА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

dr hab. n. o zdr. Bartłomiej Drop, директор Департаменту інформатики та медичної статистики Лабораторії дистанційного навчання Люблінського медичного університету.

СЕКЦІЇ

 1. Клінічна медицина: досвід та нововведення
 2. Теоретична медицина: основні напрямки розвитку
 3. Фармацевтичні науки
 4. Медично-біологічні науки: інновації майбутнього
 5. Профілактична медицина: сучасний стан та перспективи
 6. Ветеринарна медицина

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ

Форма участі: дистанційна. Особи, зацікавлені взяти участь у роботі міжнародної конференції, мають до 23 лютого 2021 р. (включно):

 1. Заповнити заявку;
 2. надіслати на електронну адресу: med@cuesc.org.ua

– тези доповіді;
– відскановану електронну копію підтвердження сплати організаційного внеску (! реквізити надаються після отримання тез та заявки).

Назва файлу повинна відповідати прізвищу доповідача із вказівкою для тез – Тези, підтвердження сплати організаційного внеску – Внесок.

Тема листа: НА КОНФЕРЕНЦІЮ З МЕДИЦИНИ У МІСТІ ЛЮБЛІН

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК

 1. Розмір організаційного внеску для учасників з України становить 600 грн. Для членів Центру українсько-європейського наукового співробітництва розмір організаційного внеску становить 550 грн (ознайомитися з інформацією, як стати членом ЦУЄНС, можна за посиланням). Внесок покриває транспортні та адміністративні витрати, пов’язані з виготовленням міжнародних сертифікатів, формуванням і друком збірників тез доповідей та поштовою розсилкою матеріалів учасникам Укрпоштою.
 2. Реквізити для оплати будуть надані після отримання тез та заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти після прийняття тез доповіді оргкомітетом.
 3. Збірники тез конференції та сертифікати буде направлено на поштову адресу учасників, вказану в заявках, після 2 квітня 2021 року.

ПРЕДСТАВНИЦТВО В УКРАЇНІ

Центр українсько-європейського наукового співробітництва
є офіційним представником організаційного комітету конференції в Україні
(згідно з підписаним договором про міжнародне співробітництво)

Контактна особа: Родік Леся Миколаївна – координатор з питань наукових заходів та проектів у галузі медичних  наук.
Телефон: 068-992-04-11
Електронна адреса: med@cuesc.org.ua
Офіційний сайт: cuesc.org.ua
Facebook: facebook.com/cuescinfo
YouTube: youtube.com/channel/cuescinfo

Поширити