INTERNATIONAL WEEK: 18.-22.11.2019

INTERNATIONAL WEEK: 18.-22.11.2019

327

В рамках міжнародної співпраці між Тартуським медичним коледжем (THCC) та Центром українсько-європейського наукового співробітництва запрошуємо всіх бажаючих долучитися до INTERNATIONAL WEEK: 18.-22.11.2019.

Тартуський медичний коледж оголошує про 5-й Міжнародний Тиждень для колег з партнерських установ! Міжнародний тиждень «Виклики безперервного навчання» відбудеться 18 –22.11.2019.

21.11.2019 року в Тартуському медичному коледжі відбудеться друга студентська конференція «Здоров’я в наших руках». Метою конференції є сприяння взаємодії між студентами, які здобувають медичну освіту, та викладачами з різних галузей, країн, а також обмін науковими знаннями та досвідом.

Крім того, ви можете взяти участь у декількох семінарах, зустрітися з колегами та знайти нових партнерів для співпраці, познайомитись із лікарнею Тартуського університету та прекрасним студентським містечком Тарту.

Міжнародний тиждень організовується Тартуським медичним коледжем і в основному спрямований на наступні ключові моменти: науково-педагогічний персонал, міжнародні відносини, інтеграційні студентські структури Еразмус, Рада з проведення прикладних досліджень. На міжнародному тижні розглядатимуться проблеми безперервного навчання та співробітництва у Тартуському медичному коледжі.

Вартість участі становить 45 євро; для студентів, які прийшли зі своїми викладачами – безкоштовно. Вартість не покриває витрати на проїзд, проживання та інші витрати через програму обміну персоналом Erasmus. Мова спілкування – англійська. Кінцевий термін подачі заявок – 1 листопада 2019 року.

Мета міжнародного тижня – обмін досвідом у питанні, що стосується викликів у галузі безперервного навчання та міжнародних відносин. Оскільки важливо дізнатись, які виклики постають в контексті безперервної освіти, учасникам пропонується зробити коротку презентацію про свій навчальний заклад. Учасникам необхідно представити приклади, ідеї та концепції своїх університетів/коледжів, які будуть аналізуватись та обговорюватись на семінарах.

Більш детально про дослідницьку діяльність Тартуського медичного коледжу можна дізнатись за посиланням, а також переглянути невелике відео про коледж.

Контактна особа:
Danel Jantra
Спеціаліст з міжнародних відносин
+372 737 0208
daneljantra@nooruse.ee

Заповнити заявку на офіційному сайті THCC
Поширити