Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда «Kirkland Research» – відкритий конкурс для кандидатів

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда «Kirkland Research» – відкритий конкурс для кандидатів

800

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда «Kirkland Research» відкрита до 1 березня 2024 року для кандидатів з Вірменії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, України та Узбекистану. Ми пропонуємо односеместрове дослідницьке перебування в Польщі в 2024/25 навчальному році для людей з докторським ступенем і науковою посадою.

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда більше 20 років підтримує індивідуальний розвиток молодих, амбітних та активних громадян Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії. Метою програми є обмін польським досвідом політичної трансформації та євроінтеграції з представниками країн регіону.

У 2016 році в рамках Стипендіальної програми ім. Лейна Кіркланда було створено науковий напрям – «Kirkland Research», який є відповіддю на потребу в короткострокових дослідницьких стажуваннях для людей, які вже мають сформовану наукову позицію.

Пропозиція «Kirkland Research» адресована досвідченим дослідникам із країн, зацікавлених цим проєктом, які мають принаймні докторський ступінь або закінчили 3-й рік докторського навчання та готують докторську дисертацію і в обох випадках мають задокументовані досягнення у формі публікацій.

Програма «Kirkland Research» пропонує стипендіатам дослідницьке перебування в Польщі, яке складається з індивідуальної дослідницької роботи під керівництвом наукового керівника, результатом якої є підготовка наукової статті. Підставою для отримання диплома про закінчення є наукова стаття, схвалена до друку науковим керівником.

Сфери, в яких можуть проводитися дослідження:

 • Економіка та управління.
 • Менеджмент у бізнесі, громадських організаціях, культурі, освіті, охороні здоров’я.
 • Державне управління (державне та місцеве самоврядування).
 • Закон.
 • Соціальні науки (соціальна психологія, соціологія).
 • Політологія та міжнародні відносини.
 • Охорона навколишнього середовища та клімату.
 • Питання безпеки та кібербезпеки.
 • Кризовий менеджмент.
 • Політика розвитку та гуманітарна допомога.
 • Сфери, пов’язані з майбутньою реконструкцією України (наприклад, містобудування, цивільна інженерія, судова експертиза).

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

Виконавцем Стипендіальної програми ім. Лейна Кіркленда, у рамках якої реалізується дослідницький напрям «Kirkland», є «Transformation Leaders Foundation».

Przemysław Zaroń, zdjęcia: Fundacja Liderzy Przemian

ВИКОНАВЦІ ПРОГРАМИ:

Fundacja Liderzy Przemian
Al. Jerozolimskie 133 lok. 56
02-304 Warszawa
Dyrektor Programu: Urszula Sobiecka
tel. 504-103-904

САЙТ ПРОГРАМИ:

Strona główna

Поширити