Всеукраїнське дослідження щодо зв’язку соціального інтелекту з корисними для суспільства якостями особистості

Всеукраїнське дослідження щодо зв’язку соціального інтелекту з корисними для суспільства якостями особистості

264

Шановні колеги!

Просимо вас долучитися до проведення всеукраїнського дослідження щодо зв’язку соціального інтелекту з корисними для суспільства якостями особистості. Це займе буквально 2-3 хвилини вашого часу, а значення для вітчизняної науки та освіти – величезне.

Пройти тест можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJKr8Rf7O7OClPa87NRWNOKZssKpynl3bkSJ_flmIvbNzO4Q/viewform

Уже встановлено достовірний зв’язок соціального інтелекту з патріотизмом, політичною та підприємницькою активністю, лояльністю до компанії, бажанням займатися саморозвитком тощо.

Нове дослідження спрямоване на виявлення впливу соціального інтелекту людини на її цифрову компетентність, здатність використовувати соціальні медіа в конструктивному руслі та з користю для своєї професійної діяльності.

Робоча концепція полягає в тому, що люди з розвиненим соціальним інтелектом частіше розглядають сучасні тренди (Facebook, Instagram) саме з практичної позиції, отримують від них необхідні переваги для роботи, бізнесу, громадської чи політичної активності.

Автор дослідження – докторант кафедри менеджменту імені І.А. Маркіної, старший викладач кафедри маркетингу, провідний фахівець відділу маркетингу Полтавського державного аграрного університету, регулярний автор та спікер підвищень кваліфікації Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

Поширити