Центр українсько-європейського наукового співробітництва
Авторський курс
IМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ
1 жовтня – 30 листопада 2024 року
Завантажити інформаційний лист
Програма авторського курсу
Заповнити заявку
До участі у програмі авторського курсу запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, студенти, педагогічні працівники, викладачі та всі охочі, хто цікавиться імерсивними технологіями навчання.
Кожен учасник програми авторського курсу отримає сертифікат та збірник есе в електронній формі.
Навчальне навантаження становить 4 кредити ECTS (120 годин), з них 8 годин онлайн-семінарів, 92 години самостійного вивчення матеріалів і 20 годин для самостійної підготовки есе.
У межах курсу ви ознайомитесь із:
– авторськими педагогічними інноваціями для залучення студентів до спільної підготовки освітніх сценаріїв;
– інструментами та технологіями імерсивного навчання;
– прикладами застосування технологій імерсивного навчання в авторських курсах та навчальних матеріалах.
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ АВТОРСЬКОГО КУРСУ
Артем Артюхов – доктор економічних наук, кандидат технічних наук, доцент, старший дослідник, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, член робочої групи “Educational Materials on Academic Integrity” (European Network for Academic Integrity), міжнародний інженер-педагог (Ing.Paed.IGIP);
Михайло Віхляєв – доктор юридичних наук, професор, директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва.
ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ НА АВТОРСЬКИЙ КУРС
Форма участі – онлайн.
Учасникам необхідно до 27 вересня 2024 року (включно):
2) надіслати відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як ви заповните заявку) на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua.
Зверніть, будь ласка, увагу!
З 1 жовтня по 30 листопада 2024 року (включно), впродовж авторського курсу, учасники надсилають на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua есе за тематикою авторського курсу.
Тема листа: Авторський курс з імерсивних технологій навчання.
У МЕЖАХ ЗАХОДУ ПЕРЕДБАЧЕНО ПРОВЕДЕННЯ ЧОТИРЬОХ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЙ / СЕМІНАРІВ НА ПЛАТФОРМІ ZOOM
Дата | Час | Семінар | Спікер |
3 жовтня 2024 року | 15:00 | Iмерсія в освіті: реальні та віртуальні середовища | Артем Артюхов |
17 жовтня 2024 року | 15:00 | Імерсія як інструмент спільної розробки освітніх сценаріїв | Артем Артюхов |
31 жовтня 2024 року | 15:00 | Імерсія та широка інклюзія: погляд під різними кутами | Артем Артюхов |
14 листопада 2024 року | 15:00 | Імерсивні технології в освітньому процесі: авторські кейси | Артем Артюхов |
ПРОЦЕДУРА РОЗГЛЯДУ ЕСЕ
Унікальність усіх поданих есе, перевіряється за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від компанії Plagiat.pl. Рецензування змісту есе проводить організаційний комітет авторського курсу.
У разі виявлення порушень академічної доброчесності есе знімається з розгляду, а його автор зможе бути лише слухачем авторського курсу без отримання сертифікату про її закінчення.
Збірник есе і сертифікати будуть надіслані учасникам на електронну адресу, вказану в заявці, після 20 січня 2025 року.
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК
1. Організаційний внесок учасника становить 1200 грн. Для членів ЦУЄНС організаційний внесок становить 1000 грн. (ознайомитися з інформацією, як стати членом ЦУЄНС, можна за посиланням).
2. Зверніть увагу на те, що авторський курс одноосібний. Сплата внеску за есе, написане в співавторстві, здійснюється кожним учасником, незважаючи на співавторство.
3. Реквізити для оплати будуть надані координатором після заповнення заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти за наданими реквізитами та відправити копію квитанції координатору.
ЗАБОРОНА ВИКОРИСТАННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ КРАЇНИ-ОКУПАНТА
Звертаємо увагу авторів на те, що есе приймаються виключно українською та англійською мовами! Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.
ВИМОГИ ДО ЕСЕ
Обсяг есе – від 2 до 3 сторінок формату А4 в текстовому редакторі Microsoft Word. Шрифт – Times New Roman, розмір – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; відступ першого рядка абзацу – 1,25 см; поля – 2 см.
Під час написання есе слухачам програми пропонується викласти власне, аргументоване бачення проблеми, яка стосується тематик семінару або виходить за їх межі та в цілому відноситься теми аворського курсу. Аналіз проблеми проводиться на підставі матеріалів семінарів та додаткових літературних джерел.
Есе повинно містити:
- чіткий виклад суті поставленої проблеми;
- проведений аналіз цієї проблеми із застосуванням існуючих концепцій, які представлені в курсі або в додатково використаній літературі;
- висновки, що показують власну позицію з проблеми, яка розглядається.
Важливою складовою есе повинно бути:
- з’ясування причини існуючої проблеми;
- її вплив на поведінку учасників освітнього процесу.
Послідовність розміщення матеріалів в есе: назва есе (великі літери, шрифт – напівжирний); прізвище та ініціали автора (шрифт – напівжирний); науковий ступінь, вчене звання (за наявності), посада, місце роботи (навчання); текст.
Файл повинен мати назву українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника авторського курсу (наприклад: Шевченко Т.Г._есе).
Використані літературні джерела оформлюються наприкінці тексту під назвою «Список посилань» з урахуванням розробленого у 2015 р. Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання». У тексті виноски позначаються квадратними дужками з вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому (у разі необхідності) – номера сторінки (сторінок), наприклад: [5, с. 26].
Мова есе: українська, англійська.
ЗРАЗОК ЕСЕ
Імерсивні технології в навчанні
Артюхов А. Є.
доктор економічних наук, доцент, старший дослідник,
Сумський державний університет
м. Суми, Україна
Імерсія – це концепція, яка використовується в багатьох галузях науки та практики [1, с. 1].
<…>
Список посилань
1. Artyukhov A., Volk I., Dluhopolskyi O., Mieszajkina E., Myśliwiecka A. Immersive University Model: A Tool to Increase Higher Education Competitiveness. Sustainability. 2023. № 15. 7771. Р. 1–16.
КОНТАКТИ
Центр українсько-європейського наукового співробітництва
Контактна особа – Лящова Анастасія Олександрівна, координаторка програми авторського курсу.
Телефон: + 38 (095) 653 40 42
Email: advanced_training@cuesc.org.ua
Електронна сторінка: cuesc.org.ua
Facebook: facebook.com/cuescinfo
YouTube: youtube.com/channel/cuescinfo