Куявський університет у Влоцлавеку
Науково-педагогічне стажування
ОСОБЛИВОСТІ СТАНОВЛЕННЯ ФАХІВЦЯ У ГАЛУЗІ
«ЖУРНАЛІСТИКА» В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ
м. Влоцлавек, Республіка Польща
2 вересня – 13 жовтня 2024 року
Завантажити інформаційний лист
Програма стажування
Лист МОН України «Про забезпечення функціонування системи атестації наукових і науково-педагогічних кадрів»
До участі у стажуванні запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями в галузі журналістики, реклами та PR.
Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів ЄКТС (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожного дня впродовж 6 робочих тижнів.
Кожен учасник стажування отримує сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування (двома мовами із зазначенням погодинної програми) та друкований збірник тез науково-методичних доповідей.
Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування в науковій установі у країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звань доцента, професора та старшого дослідника відповідно до п. п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам (з урахуванням останніх змін згідно з Наказом МОН України № 322 від 17 березня 2021 р.), а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ
НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО СТАЖУВАННЯ:
доктор Мирослава Струсь, Куявський університет у Влоцлавеку;
доктор Єлизавета Новаковська, Куявський університет у Влоцлавеку.
ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ
Форма участі – дистанційна.
1) учасникам необхідно заповнити заявку та до 30 серпня 2024 року (включно) надіслати на електронну адресу soc@cuesc.org.ua тези науково-методичної доповіді за профілем роботи в навчальному або науковому закладі України;
2) після отримання реквізитів надіслати електронну копію квитанції про сплату організаційного внеску.
Тема листа: НА СТАЖУВАННЯ З ЖУРНАЛІСТИКИ, РЕКЛАМИ ТА PR.
Зверніть увагу! Проходження науково-педагогічного стажування без підготовки науково-методичної доповіді неможливе.
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК
- Організаційний внесок учасника науково-педагогічного стажування становить 4500 грн. й використовується на покриття транспортних та адміністративних витрат, пов’язаних із виготовленням міжнародних сертифікатів, використанням офіційного інформаційного порталу та опублікуванням збірника тез доповідей. Для членів Центру українсько-європейського наукового співробітництва організаційний внесок становить 4000 грн. (ознайомитися з інформацією, як стати членом ЦУЄНС, можна за посиланням).
- Зверніть увагу на те, що стажування одноосібне. Сплата внеску за тези, написані в співавторстві, здійснюється кожним учасником стажування, незважаючи на співавторство.
- Реквізити для оплати будуть надані після отримання тез доповіді та заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти після прийняття тез доповіді оргкомітетом.
- Збірник тез науково-методичних доповідей і сертифікати будуть надіслані учасникам на поштову адресу, вказану в заявці, після 11 листопада 2024 року.
ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ
У межах стажування відбудеться онлайн-лекція на платформі ZOOM англійською мовою.
Дата: 27 вересня о 17:00 (за київським часом).
Посилання на онлайн-лекцію буде надіслано всім учасникам після сплати за стажування. Онлайн-лекція буде збережена.
ВИМОГИ ДО ТЕЗ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИХ ДОПОВІДЕЙ
Зверніть особливу увагу на те, що тема науково-методичної доповіді має бути пов’язана з особливостями підготовки спеціалістів у галузі журналістики, реклами та PR, системою вищої освіти в Україні та ЄС, формуванням умінь і навичок спеціалістів у галузі журналістики, реклами та PR тощо.
- Обсяг – від 2 до 5 сторінок формату А-4 в текстовому редакторі Microsoft Word for Windows 2000, 2003, 2007; 2010; 2015; 2019.
- Шрифт – Times New Roman, розмір – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; відступ першого рядка абзацу – 1,25 см; поля – 2 см.
- Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді: назва тез (великі літери, шрифт – напівжирний); прізвище та ініціали автора (шрифт – напівжирний); науковий ступінь, вчене звання (за наявності), посада, місце роботи (навчання); текст.
- Файл повинен мати назву українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника стажування (напр.: Стеценко Л.П._тези, Стеценко Л.П._квитанція).
- Використана література (без повторів) оформлюється в кінці тексту під назвою «Література: (Bibliography:)» з урахуванням розробленого в 2015 році Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».
- У тексті виноски позначаються квадратними дужками з вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [5, с. 26].
Мови тез доповідей: польська, англійська, українська.
ЗАБОРОНА ВИКОРИСТАННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ КРАЇНИ-ОКУПАНТА
Звертаємо увагу авторів на те, що приймаються тези доповідей українською, англійською та польською мовами! Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.
ЗРАЗОК ДОПОВІДІ
Медіа-менеджмент як важливий фактор
розвитку процесів децентралізації влади в Україні
Чикаренко О. О.
кандидат наук з державного управління, доцент,
доцент кафедри журналістики
Університет митної справи та фінансів
м. Дніпро, Україна
Текст… [1].
<…>
Література:
- Реформа децентралізації: Олексій Чернишов зустрівся з представниками моніторингової місії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. URL: https://www.minregion.gov.ua/press/news/reforma-deczentralizacziyi-oleksij-chernyshov-zustrivsya-z predstavnykamy-monitoryngovoyi-misiyi-kongresu-misczevyh-ta-regionalnyh-vlad-rady-yevropy/ (дата звернення: 21.07.2022).
ПРЕДСТАВНИЦТВО В УКРАЇНІ
Центр українсько-європейського наукового співробітництва
Контактна особа: Качан Олена Вікторівна – координатор наукових заходів та проєктів у галузі журналістики.
Контактний телефон: +38 068 473 02 25
Електронна адреса: soc@cuesc.org.ua
Електронна сторінка: cuesc.org.ua
Facebook: facebook.com/cuescinfo
YouTube: youtube.com/cuescinfo