Члени Правління Центру українсько-європейського наукового співробітництва відвідали урочисту подію, присвячену 25-річчю Куявського...

Члени Правління Центру українсько-європейського наукового співробітництва відвідали урочисту подію, присвячену 25-річчю Куявського університету у Влоцлавеку

1523

19 жовтня 2019 року у глядацькій залі Collegium Minus Kujawskiej Szkoły Wyższej im. prof. Tadeusza Reichsteina відбулася 25-та ювілейна інавгурація 2019/2020 навчального року в Куявському університеті у Влоцлавеку (м. Влоцлавек, Республіка Польща). Це унікальна подія в історії університету, якому виповнилося 25 років. Члени правління Центру українсько-європейського наукового співробітництва, який є міжнародним партнером польського університету, Михайло Віхляєв та Олег Головко відвідали захід на запрошення керівника відділу співпраці з вітчизняними та зарубіжними університетами Джоанни Скиби (Joanna Skiba) та мали можливість особисто привітати керівництво університету.

На святкування важливої події в житті університету зібралися запрошені гості, студенти, випускники, викладачі та працівники Куявського університету. Церемонія розпочалася зі співу державного гімну хором Cordiale Coro з міста Александрув Куявський під керівництвом д-ра Ярослава Домбровського.

Перед гостями з урочистою промовою виступив ректор університету, проф., д-р хаб. Станіслав Куніковський (Stanisław Kunikowski), який підсумував діяльність університету за останній навчальний рік та окреслив основні напрями його розвитку на наступні роки. Також привітальні слова висловили голова Влоцлавецького наукового товариства д-р Здзіслав Засада (Zdzisław Zasada) та Його Високоповажність єпископ Віслав Мерінг (Wiesław Mering) Влоцлавської єпархії. Відмітило керівництво Куявського університету розвиток міжнародної діяльності та суттєве збільшення міжнародних наукових проектів завдяки діяльності Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

Під час заходу урочисту присягу склали майбутні студенти Куявського університету у Влоцлавеку. Після зарахування та співу Гаудеамуса Ігітура Гжегож Стасьєцький (Grzegorz Stasiecki), представник студентської ради університету, привітав новоспечених студентів. Далі відбулося урочисте нагородження працівників та студентів університету медалями та грамотами. Під час інавгурації було оголошено рейтинг десяти найкращих випускників Куявського університету у 2018/2019 навчальному році. Церемонію прикрасив концерт скрипкового дуету «Королеви скрипки».

Поширити