Куявський університет у Влоцлавеку (Республіка Польща) закінчив рік проведенням ряду міжнародних науково-практичних...

Куявський університет у Влоцлавеку (Республіка Польща) закінчив рік проведенням ряду міжнародних науково-практичних конференцій

3251

Центр українсько-європейського наукового співробітництва поступово налагоджує міжнародну співпрацю з доволі новим партнером – Куявським університетом у Влоцлавеку (Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku). Так, 21–22 грудня 2018 року у місті Влоцлавек (Республіка Польща) було проведено ряд міжнародних науково-практичних конференцій, організатором яких і виступив Куявський університет. Центром було надано всебічну підтримку та допомогу в підготовчих та організаційних моментах.

Куявським університетом у Влоцлавеку було організовано три окремі науково-практичні конференції, серед яких з успіхом було проведено:

1) конференцію з актуальних питань медичної галузі, на якій учасниками були здійсненні спроби більш детального дослідження недостатньо на сьогоднішній день висвітлених питань медичної освіти як в Україні, так і за її межами, трактування та практичного втіленні нормативних та законодавчих актів, що безпосередньо або опосередковано стосуються медичної сфери, а також інших питань, що на думку учасників потребують подальших обговорень та вивчень;

2) конференцію для представників технічних наук, яким було запропоновано представити світу власні наукові думки та напрацювання в означеній сфері;

3) конференцію, на якій були розглянуті важливі питання природничих наук. На думку учасників, саме природнича галузь на сьогоднішній момент потребує найбільшої уваги в усьому світі.

Вченим з України було запропоновано долучитися до наукових заходів у дистанційній формі. Для цього усі бажаючи мали змогу надіслати свої наукові здобутки в електронній формі. Для зручності спілкування українських учасників з представниками польського університету Центр українсько-європейського наукового співробітництва виступив у якості офіційного представника організаційного комітету конференції в Україні, що забезпечило якісний процес участі вчених з України у міжнародних наукових подіях.

Вже незабаром усі учасники конференції з України зможуть отримати збірники тез конференції та сертифікати про участь, завірені печаткою польського університету. Учасники конференції матимуть можливість презентувати збірник матеріалів і сертифікат як підтвердження участі у міжнародній конференції, що відбувалась у країні, яка входить до Європейського Союзу.

Центр українсько-європейського наукового співробітництва і надалі продовжує плідну співпрацю з Куявським університетом у Влоцлавеку, спільними зусиллями з яким наразі готується проведення науково-педагогічного стажування, до участі в якому запрошуються науково-педагогічні співробітники вищих навчальних закладів, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, які мають або здобувають технічну освіту. Ознайомитися з деталями наукового заходу можна за посиланням: https://cuesc.org.ua/anonsi/kujawska-szkola-wyzsza-we-wloclawku-kuyavskij-universitet-u-vlotslaveku-provodit-naukovo-pedagogichne-stazhuvannya-na-temu-tehnichna-osvita-yak-skladova-sistemi-osviti-ukrayini-ta-krayin-yes/.

Поширити