Лекція від польських колег щодо стратегій забезпечення психологічного благополуччя викладачів

Лекція від польських колег щодо стратегій забезпечення психологічного благополуччя викладачів

430
Віхляєв Михайло Юрійович
Сьогодні, 13 червня 2022 року, у межах науково-педагогічних стажувань була проведена онлайн-лекція від польських партнерів Центру українсько-європейського наукового співробітництва з Куявського університету у Влоцлавеку. На відкритті наукового заходу виступив Віхляєв Михайло Юрійович – доктор юридичних наук, професор, директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва. Він привітав учасників науково-педагогічних стажувань та акцентував на значущості підтримки польських колег українських вчених у цей найскладніший час в історії незалежної України. 
Лекторами на онлайн-зустрічі були:
mgr Joanna Skiba – експерт у галузі освіти та електронного навчання для дорослих (Республіка Польща);
mgr Joanna Skiba
dr Marcin Miziołek – сертифікований коуч та наставник (Республіка Польща).
Вони ознайомили всіх присутніх із надважливою наразі темою – «Стратегії забезпечення стресостійкості та психологічного благополуччя успішних викладачів». Здоров’я будь-якого педагога – вчителя чи викладача – є важливим складником, що забезпечує успішне здійснення ним педагогічної діяльності та сприяє самореалізації у професії. Психічне, духовне та інші види здоров’я викладача безпосередньо впливають не лише на його внутрішній стан і професійний розвиток, а й на освіту вихованців, тому важливим є формування менталітету здоров’я, здорового способу життя, а також розвиток інтелекту, фізична активність тощо.
dr Marcin Miziołek
Під час лекції спікерами детально розглянуте поняття емоційного інтелекту, а також питання організації ефективної аудиторної роботи. Лектори поділилися з учасниками заходу власним досвідом роботи з міжнародною аудиторією в аспекті стрес-менеджменту та формування самосвідомості в академічному середовищі.
Онлайн-лекцію можна переглянути на нашому офіційному Youtube-каналі за посиланням.
Дякуємо всім, хто долучився до нашого наукового заходу в ZOOM!
Поширити