На платформі ZOOM відбулися лекції, присвячені адаптації в постпандемічний період

На платформі ZOOM відбулися лекції, присвячені адаптації в постпандемічний період

850
Сьогодні, 8 грудня, відбулися лекції в межах науково-педагогічних стажувань із різних галузей знань від колег ЦУЄНС із Республіки Польща.
До вступного слова долучився директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва доктор юридичних наук, професор Віхляєв Михайло Юрійович. Він наголосив на тому, що пандемія вплинула на життя кожного з нас, однак необхідно знаходити сили рухатися далі та намагатися знайти в цих обставинах якомога більше корисного й позитивного для себе.
Першим спікером заходу була mgr Joanna Skiba – завідувач кафедри іноземних мов, експерт у галузі освіти та електронного навчання для дорослих, керівник міжнародного офісу в Куявському університеті у Влоцлавеку. Тема її доповіді – «Yesterday is history. Tomorrow is a mystery, but today is a gift. The concepts of post-pandemic reality in the academic setting».
Лекторка розповіла учасникам наукової події про наслідки COVID-19, які можна побачити в сьогоднішніх життєвих реаліях. Зокрема, учена торкнулася ментального складника сприйняття пандемії людством. Вона поділилася даними емпіричних досліджень із цього питання та констатувала, що більшість опитуваних стали більш дратівливими, а також спостерігалася асоціальність у поведінці. Mgr Joanna Skiba всім нам дає на перший погляд прості, однак слушні та вдалі практичні поради: займатися спортом, навіть у домашніх умовах, займатися власним інтелектуальним і духовним розвитком.
Другим доповідачем був dr Marcin Miziołek – сертифікований коуч і наставник. Тема його лекції – «Train the trainer-coaching academic teachers as the fundamental structure of modern didactics».
Спікер продовжив думку своєї колеги про те, що в цей нелегкий час варто стежити за власним здоров’ям, особливо ментальним. Dr Marcin Miziołek акцентував на тому, що необхідно постійно говорити, проговорювати власні проблеми, не цуратися своїх емоцій та за потреби звертатися до психолога, адже в наш час це не має бути чимось табуйованим. Лектор наголосив також на тому, що вчителі в навчальних закладах повинні добре розумітися, бути обізнаними у психології, адже цього вимагають сучасні педагогічні підходи.
Отже, на проведених лекціях були підняті досить вагомі питання сьогодення. Учасники заходу отримали багато корисної інформації про те, як покращити свій стан у постпандемічний час, дізналися про нові методи, що доцільні за зазначених умов, та мали змогу запозичити їх для своєї викладацької практики.
Онлайн-лекцію можна переглянути на нашому офіційному Youtube-каналі за посиланням.
Дякуємо всім, хто долучився до нашого наукового заходу в ZOOM!
Поширити