На виставці CES-2019 в Лас-Вегасі представлені 8 українських стартапів

На виставці CES-2019 в Лас-Вегасі представлені 8 українських стартапів

941

Цього року 8 українських стартапів були представлені на одній з найбільших виставок споживчої електроніки в світі – CES-2019 у Лас-Вегасі.

Про це поінформували в прес-службі посольства України в США.

“Україна представлена власним технологічним павільйоном “Ukraine Tech Pavilion” на одній з найбільших в світі виставок споживчої електроніки “Consumer Electronics Show 2019″, яка з 8 по 11 січня проходить у м Лас-Вегас (штат Невада). У цьому році Україну представляють вісім стартапів, які презентують різні ідеї і розробки від модульного освітлення фотостудій до харчового 3D принтера”, – йдеться в повідомленні.

У посольстві підкреслили, що участь українських компаній в такому масштабному заході як CES-2019 свідчить про важливість розвитку інноваційного вектора у співпраці України та США, а також про зацікавленість з боку потенційних інвесторів в українських ідеях.

Так, серед учасників українського павільйону в Лас-Вегасі були представлені наступні проекти:

1. Jollylook

Jollylook – аналоговий вінтажний фотоапарат з функцією миттєвого прояву фото. Виготовлений з вторинної сировини: камера для аналогових знімків зроблена повністю з переробленого паперу і картону. У фотоапараті немає ніякої електроніки – лише папір, пари лінз і картридж для миттєвих міні-фотографій.

2. RAWR

Це IoT-нашийник для домашніх улюбленців. За допомогою мобільного додатку він допомагає контролювати, де і як себе почуває улюбленець. Гаджет включає шість пристроїв: GPS і фітнес-трекери, монітор здоров’я, світлодіодне підсвічування, датчик температури і режим вібрації для тренування. Всі дані направляються на мобільний додаток (iOS або Android). Передбачена інтеграція з різними послугами (наприклад, такими як ветеринарні клініки).

3. nuka

“Вічна” канцелярія (блокнот і олівець). Блокнот виготовлений зі спеціального водостійкого паперу, а олівець – зі сплаву п’яти металів. Блокнот і олівець nuka не бояться впливу часу і навколишнього середовища. Сторінки практично не піддаються руйнуванню, а також зберігаються в хмарі за допомогою програми від Nuka.

4. FunLight

Це атракціон інтерактивних проекцій для шопінг-молів, а також розважальних парків. Потужні проектори використовуються для передачі зображень на стіни і підлогу, завдяки чому всі гравці бачать однакову зображення і можуть взаємодіяти з проекціями як команда. Гра контролюється рухами тіла, які відслідковуються спеціальними датчиками всередині приміщення. Протестувати технологію вже можна в київському ТРЦ Lavina Mall.

5. Flasty

Це 3D принтер їжі, який працює з будь-якими видами продовольчої сировини (шоколадом, тестом та іншими продуктами). Цільова аудиторія – кафе, ресторани, кондитерські, а також люди, які вирішили відкрити свій міні-бізнес з виробництва попередньо замовлених сувенірних солодощів.

6. Photon LMS

Це портативна модульна фотостудія для предметної фотографії. Включає в себе блоки, які працюють від 2700 світлодіодів, які керуються за допомогою смартфону або ПК.

7. Whooshi

Це бездротової портативний підсилювач звуку і смарт-музична програма. Дане рішення змінює існуючі навушники на бездротові, інформує ITC. Whooshi персоналізує звук за допомогою спеціально розробленого алгоритму, що регулює параметри навушників. Мобільний додаток для iOS і Android підлаштовує звук відповідно до потреб користувача.

8. iGlam

Це ювелірні вироби, колір яких підлаштовується під обраний вами аутфіт. Ювелірна прикраса у вигляді кільця підійде до будь-якого образу. Воно здатне адаптуватися до будь-якого кольору за допомогою спеціального додатку, що дозволяє сканувати колір безпосередньо з одягу. Кільце виготовлено зі срібла з напівдорогоцінним камінням.

  • Компанія Samsung в рамках виставки споживчої електроніки CES-2019 у Лас-Вегасі представила медичного робота Bot Care, орієнтованого на турботу про здоров’я користувачів.
  • Американська компанія Bell Helicopter презентувала в Лас-Вегасі концепт пасажирського аеротаксі Nexus, яке представляє собою конвертоплан з шістьма електровентиляторами.

Джерело: https://bykvu.com/bukvy/107581-na-vystavke-ces-2019-v-las-vegase-predstavleny-8-ukrainskikh-startapov

Поширити