Онлайн-лекція від польських колег ЦУЄНС

Онлайн-лекція від польських колег ЦУЄНС

285
Сьогодні, 7 жовтня 2022 року, відбулася онлайн-лекція в межах науково-педагогічних стажувань від польських колег Центру українсько-європейського наукового співробітництва.
З вітальним словом звернувся директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва, доктор юридичних наук, професор Михайло Юрійович Віхляєв. Він акцентував увагу на дружніх стосунках із польськими колегами, адже вони були одними з перших, хто підтримав Центр українсько-європейського наукового співробітництва з початку повномасштабного військового вторгнення, та продовжують активно допомагати.
Лекцію провели:
mgr Joanna Skiba, експерт у галузі освіти та електронного навчання для дорослих (Республіка Польща);
dr Marcin Miziołek, сертифікований коуч та наставник (Республіка Польща).
Спікери ознайомили з цікавою темою «Multitasking-skills for the modern workplace» («Навички багатозадачності в контексті сучасного робочого місця»).
У ході заходу спікери визначили основні навички, що необхідні для багатозадачної людини: організація, визначення пріоритетів, планування та делегування. Чи економить багатозадачність час та енергію? Що впливає на нашу продуктивність? Як зекономити енергію? На ці та інші питання відповіли спікери під час лекції.
Поширити