Онлайн-лекція від польських колег ЦУЄНС

Онлайн-лекція від польських колег ЦУЄНС

270

2 серпня проведена онлайн-лекція в межах науково-педагогічних стажувань із Куявським університетом у Влоцлавеку.

З вітальним словом до учасників заходу виступив доктор юридичних наук, професор, директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва Віхляєв Михайло Юрійович. Він подякував усім учасникам за те, що незважаючи на всі протистояння, які пов’язані з повномасштабним військовим вторгненням росії в Україну, вони продовжують розвиватися, отримувати нові знання та вдосконалювати вміння та навички.

mgr Joanna Skiba

Лекторами на цьому заході були:

  • mgr Joanna Skiba, експерт у галузі освіти та електронного навчання для дорослих (Республіка Польща);
  • dr Marcin Miziołek, сертифікований коуч та наставник (Республіка Польща).

Польські колеги Центру українсько-європейського наукового співробітництва ознайомили всіх присутніх із важливою темою – «Розвиток підприємницького мислення в системі освіти».

dr Marcin Miziołek

Спікери розкрили такі важливі питання, як «Що потрібно, щоб бути підприємцем в аудиторії?», «Які елементи необхідно включити в навчальний процес, щоб він мав успіх?», а також зосередили увагу на аспектах щодо поглибленого розуміння теорії, пов’язаної з концепцією освітнього підприємництва.

Наприкінці заходу mgr Joanna Skiba та dr Marcin Miziołek підбили підсумки онлайн-заняття та з радістю відповіли на всі  запитання, що цікавили аудиторію. Переглянути запис лекції можна за посиланням.

Щиро вдячні всім науковцям, що долучилися до наукового заходу!

Поширити