Онлайн-лекція за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва та Куявського університету у Влоцлавеку...

Онлайн-лекція за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва та Куявського університету у Влоцлавеку (Республіка Польща)

1049

Онлайн-лекція за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва та Куявського університету у Влоцлавеку (Республіка Польща)

26 серпня 2020 року о 15:00 відбулась онлайн-лекції у ZOOM на тему «Social media and their role in didactics under COVID-19», що була присвячена природі соціальних медіа та визначенню їх впливу на навчальний процес у світі в умовах пандемії. У цьому стажуванні взяли участь понад 100 науково-педагогічних співробітників вищих навчальних закладів та наукових установ зі всієї України та за її межами.

Лекція розпочалася з вітального слова доктора юридичних наук, доцента, директора Центру українсько-європейського наукового співробітництва Михайла Віхляєва.

Далі слово передали завідувачу кафедри іноземних мов, керівнику міжнародного офісу в Куявському університеті у Влоцлавеку (Польща), експерту в галузі освіти та електронного навчання для дорослих mgr Joanna Skiba, яка й провела цю онлайн-лекцію на дуже цікаву та актуальну наразі тему.

У ході лекції було розглянуто природу соціальних медіа та їх вплив на навчальний процес у всьому світі в умовах пандемії, зокрема представлено як позитивні, так і негативні особливості.

Щиро дякуємо усім учасникам за Ваш інтерес до діяльності Центру українсько-європейського наукового співробітництва, а, особливо, за Ваші відгуки:

Тетяна Данильченко: Дякуємо!

Zarina  Ohrimenko: Дякую!

Valentina Kostina: Дякуємо!

Natasha Rudenko: Дякую!

Sofiya Filonenko: Дякуємо за цікаву лекцію!

Ольга Байдарова: Дякую за лекцію і готовність лектора ділитися досвідом!

Слава Рубінска: Thank you.

Vasilova Halyna: Thank! Гарного дня!

Olena Grek: Дякую.

Oleksandr Belov: Дякую!

Інна Царалунга: Дякую!

Олена Павлюк: Дякую!

Yuliia Ryzhenko: Thank you very much!

Дякуємо всім учасникам!

Переглянути запис лекції можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=OQes8tVBusY

Поширити