Податки і бізнес 2020: пошук оптимальних рішень

Податки і бізнес 2020: пошук оптимальних рішень

332

Директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва Дмитро Бєлов долучився до проведення круглого столу з питань новел податкового законодавства, який відбувався за підтримки Асоціації правників України.

У заході взяли участь більше ста учасників: юристи, бухгалтери, підприємці, податківці та студенти.

Про податкову реформу з перших уст розповідали керівник та працівники Державної податкової служби у Закарпатській області.

 

Основними новинками та лайфхаками в податковій практиці ділилися гості зі столиці Роман Блажко, член комітету з податкового та митного права Асоціації правників України, партнер ЮФ «Лекс’Юс», та Микита Ларіонов, юрист ЮК «Arzinger».

Актуальну практику судового розгляду податкових спорів детально висвітлили судді адміністративних судів України.

Центр українсько-європейського наукового співробітництва висловлює подяку модератору цього заходу, керівнику юридичної компанії «Греца & партнери» Ярославу Греці, а також голові відділення Асоціації правників України в Закарпатській області Крістіану Фекийшгазі.

 

На зустрічі було досягнуто домовленості про налагодження співпраці Центру українсько-європейського наукового співробітництва з Асоціацією правників України, що є важливим кроком у галузі реформування правової освіти та науки України.

Поширити