Польська колега ЦУЄНС провела лекцію з творчого навчання та викладання

Польська колега ЦУЄНС провела лекцію з творчого навчання та викладання

321

16 грудня було проведено четверту лекцію з п’яти в рамках науково-педагогічного стажування «Нові напрями та форми організації освітнього процесу в галузі музикознавства та культурології».

Лектором наукового заходу була mgr Joanna Skiba – завідувач кафедри іноземних мов, керівник міжнародного офісу Куявського університету у Влоцлавеку, експерт у галузі освіти та електронного навчання для дорослих (Влоцлавек, Республіка Польща).

Тема її лекції мала назву «Creative teaching and creative learning / Креативне викладання та креативне навчання». Спікерка розповіла про свій досвід викладання навчальних дисциплін здобувачам освіти і зауважила, що потрібно не тільки зацікавлювати студентів навчанням, а самим педагогам бути зацікавленими тим, чого вони навчають. Mgr Joanna Skiba поділилась порадами, як це можна зробити, як підходити до педагогічної діяльності творчо. Мабуть, всі ми помічали під час навчання в тому чи іншому навчальному закладі, що завжди видно, чи захоплений викладач тим, що доносить до аудиторії. Окрім того, що такі науковці просто вміють приковувати до себе увагу, вони ще напружуються тим, як зробити так, щоб навчальний матеріал краще запам’ятався. Лекторка рекомендує використовувати інтерактиви, ігри, просувати командну роботу серед студентів, але найголовніше, під час підготовки до заняття спробувати поставити себе на місце здобувача освіти. Що би його змусило вслухатись у доповідь? Якщо ви були ним, який би викладач вас міг зачепити та чому?

Можемо зробити висновок, що доповідачка змусила замислитись усіх присутніх на лекції педагогів, як можна покращити викладання навчальних предметів та як тримати увагу студентів.

А ми нагадуємо, що наступна онлайн-зустріч у межах наукового заходу відбудеться 23 грудня, о 15.00.
До зустрічі в Zoom!

Поширити