Розпочався третій тиждень науково-педагогічного стажування з культурології, мистецтвознавства та музикознавства

Розпочався третій тиждень науково-педагогічного стажування з культурології, мистецтвознавства та музикознавства

1644

Науково-педагогічне стажування «Сучасні наукові підходи до організації освітнього процесу в галузі культурології, мистецтвознавства та музикознавства в Україні та країнах ЄС» триває. І цей завершальний тиждень буде присвячений музиці, адже саме вона має величезне значення для всіх людей у світі. Музика може бути способом самовираження, хобі, засобом отримання насолоди, справою всього життя тощо. Тому будемо відкривати Вам незнані грані в мові звуків!

24 листопада 2020 року була проведена п’ята й не менш захоплива онлайн-лекція на платформі ZOOM на тему «Music and art as a source of effective therapy in the times of pandemia». Доповідачем цієї цікавої та  дуже значущої лекції став викладач кафедри соціальних наук в Куявському університеті у Влоцлавеку (Польща), сертифікований коач та наставник dr Marcin Miziołek. Дуже часто зі своїми оригінальними лекціями спікер витупає в університетах Польщі, Швеції, Португалії та Латвії, а наразі зі своїми знаннями поділився й із нами.

Сьогоднішня лекція була присвячена музиці як джерелу ефективної терапії в період пандемії. У світі навіть побутує думка, що гарна музика – найкраща пігулка від депресії. За словами dr Marcin Miziołek, науково доведено, що музична терапія може сприяти в управлінні стресом, покращувати пам’ять і полегшувати біль! У вирі нинішніх подій музика допомогає переключити увагу з епіцентру внутрішньої проблеми і звільнити мозок від думок про хворобу, кількість хворих, проблеми з фінансами через брак роботи, допоможе зрозуміти власні відчуття та зняти напругу. Тому слухайте більше музики, яка допомагає знайти гармонію між тілом та душею.

Ознайомитись з цією онлайн-лекцією Ви можете за посиланням на нашому офіційному YouTube-каналі.

Щиро дякуємо всім учасникам, хто взяв участь у заході, а також висловлюємо велизну вдячність за Ваші теплі слова:

Oksana Serhiieva: I would like to thank Mrs. Joanna and Mr. Marcin for her informative and interesting lectures that are relevant today. 

Gabriella Astalosh: Щиро дякую за лекцію!

Поширити