Триває другий тиждень онлайн-лекцій у рамках науково-педагогічного стажування з культурології, мистецтвознавства та...

Триває другий тиждень онлайн-лекцій у рамках науково-педагогічного стажування з культурології, мистецтвознавства та музикознавства

1976

Серія онлайн-лекцій, що проходять у межах науково-педагогічного стажування «Сучасні наукові підходи до організації освітнього процесу в галузі культурології, мистецтвознавства та музикознавства в Україні та країнах ЄС», триває. Цей тиждень буде присвячений історії, музиці, розвитку оперного фестивалю та багато чому ще цікавого!

А сьогодні, 17 листопада 2020 року, відбулась третя захоплююча лекція на тему «Pathways in early music education: strategies, dimensions, concepts and promotion», спікером якої стала завідувач кафедри іноземних мов, керівник міжнародного офісу в Куявському університеті у Влоцлавеку (Польща), експерт в галузі освіти та електронного навчання для дорослих незрівнянна mgr Joanna Skiba.

Доповідач розповіла про шляхи становлення музичної освіти, яка виникла ще до нашої ери! Функція навчання музичній освіті в різні часи була покладена й на шаманів, вождів племені, відомства, теоретиків  та на багатьох інших людей, про яких у своєму виступі оповіла mgr Joanna Skiba. Також вона детально зупинилась на стратегіях, вимірах, концепціях та розвитку музичної освіти.  

Ознайомитись з цією онлайн-лекцією Ви можете за посиланням на нашому YouTube-каналі.

Щиро дякуємо всім учасникам, хто взяв участь у заході!

 

Поширити