Тривають лекційні заняття в межах стажування з культурології, мистецтвознавства та музикознавства

Тривають лекційні заняття в межах стажування з культурології, мистецтвознавства та музикознавства

801
Сьогодні відбулася друга лекція в межах науково-педагогічного стажування в галузі культурології, мистецтвознавства та музикознавства.
До вступного слова долучився директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва доктор юридичних наук, професор Віхляєв Михайло Юрійович. Він привітав учасників стажування та наголосив на тому, що культура є невід’ємним складником нашого життя.
Сьогоднішніми спікерами були mgr Joanna Skiba, завідувач кафедри іноземних мов, експерт у галузі освіти та електронного навчання для дорослих і керівник міжнародного офісу в Куявському університеті у Влоцлавеку (Республіка Польща), та dr Marcin Miziołek, викладач кафедри соціальних наук у Куявському університеті у Влоцлавеку (Республіка Польща), сертифікований коуч і наставник.

Тема їхньої онлайн-лекції – «Активна культура: як розуміти і насолоджуватися культурою та її позитивним впливом на наше благополуччя». Що ж взагалі означає поняття «активна культура»? Сьогоднішні доповідачі трактують його як здібність ініціювати зміни в навколишньому середовищі, прогнозувати та створювати нові корисні знання, підтримувати свободу дій. Інакше кажучи, ідеться про здатність «робити з лимону лимонад», як писав американський педагог, письменник і мотиваційний оратор Дейл Карнегі. Що стосується саме впливу культури на життя в наші дні, то цей підхід передбачає, що, незважаючи на потоки інформації зі ЗМІ й соціальних мереж, варто знаходити для себе те, що буде корисним для розвитку, зможе дати натхнення або заспокоїти. Лектори поділилися методами і прийомами стосовно того, як це можна зробити. Також mgr Joanna Skiba та dr Marcin Miziołek на онлайн-зустрічі в ZOOM приділили увагу осмисленню культурних надбань та їх поясненню.
Підводячи підсумок, можна зазначити, що учасники наукового заходу отримали багато цікавих і корисних знань для сприйняття культури.
Онлайн-лекцію можна переглянути на нашому офіційному Youtube-каналі за посиланням.
Нагадуємо, що наступна лекція відбудеться 30 листопада о 15.00.
До зустрічі на онлайн-лекціях у ZOOM!
Поширити