Тривають онлайн-лекції в рамках науково-педагогічного стажування на базі Куявського університету у Влоцлавеку...

Тривають онлайн-лекції в рамках науково-педагогічного стажування на базі Куявського університету у Влоцлавеку (Республіка Польща)

1033

Тривають онлайн-лекції в рамках науково-педагогічного стажування на базі Куявського університету у Влоцлавеку (Республіка Польща)

2 вересня 2020 року відбулась лекція на тему “Aspects of academic writing”. Лекцію провела завідувач кафедри іноземних мов, керівник міжнародного офісу в Куявському університеті у Влоцлавеку, експерт в галузі освіти та електронного навчання для дорослих mgr Joanna Skiba.

У своєму виступі mgr Joanna Skiba розповіла про новий закон у Польщі, який стосується академічної писемності, розглянула питання оцінки наукового рівня досліджень та вимог до якісного оформлення наукових публікацій на засадах академічної доброчесності. Наприкінці виступу mgr Joanna Skiba дала декілька порад щодо того, як мотивувати себе до написання наукової роботи.

Щиро дякуємо Joanna Skiba та учасникам онлайн-лекції за Ваш інтерес до діяльності Центру українсько-європейського наукового співробітництва, а, особливо, за Ваші відгуки:

Олег Кузьмін: Велике Вам дякуємо за конференцію! Дуже високий рівень! Викладачі та науковці Національного університету харчових технологій.
Rusyn Volodymyr: Дякую за досить цікаву та детальну інформацію. Вітання із Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кафедра радіотехніки та інформаційної безпеки.
Valentyna Kostina: Дуже дякую за цікаву інформацію.
Микола Терещук: Дуже дякую!
Vasilova Halyna: Thank! Have a good day!
Анна Заїка: Thank you!
Олександра Єременко: Дякую! Гарного дня 🙂
Alla Kulichenko: Вдячна за цікаву та якісну інформацію, презентовану на лекції. Чітко та доступно.
Слава Рубінська: Дякую за цікаву лекцію. Вітання з НУБіПа України. Доцент кафедри романо-германських мов Рубінська Б. І.
Olena Grek: Дякую.
Віра Гелей: Дякуємо!!!

Дякуємо всім учасникам!

Переглянути запис лекції можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=7aCBPMgOUDI

Поширити