У межах науково-педагогічних стажувань, організованих Куявським університетом у Влоцлавеку, відбулися онлайн-лекції в...

У межах науково-педагогічних стажувань, організованих Куявським університетом у Влоцлавеку, відбулися онлайн-лекції в ZOOM

1092
У межах науково-педагогічних стажувань, що тривають за ініціативи Куявського університету у Влоцлавеку та за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва сьогодні, 8 липня, були проведені онлайн-лекції англійською мовою від провідних фахівців університету.
Відкрив цей захід директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва доктор юридичних наук, професор Михайло Віхляєв.
Він привітав усіх учасників онлайн-лекцій, подякував за активний інтерес до наших проєктів та звернув увагу на значущість безперервної освіти в наш час. Адже ХХІ століття – час бурхливого розвитку в будь-якій сфері, тому важливо бути обізнаним із новими віяннями й тенденціями, що панують наразі. З Куявським університетом у Влоцлавеку ми співпрацюємо з 2018 року. Варто зауважити, що з-поміж заходів, організованих закордонними ЗВО, значну кількість науковців з України об’єднують саме ті, які ініційовані Куявським університетом у Влоцлавеку. Тож сьогоднішні лектори вже традиційно проводять лекції в межах стажувань.
Далі слово взяв сертифікований коуч та наставник dr Marcin Miziołek, який зупинився на темі «Mindfulness – bringing one’s attention in the present moment without judgment as a more and more popular approach in Western Europe».
Емоції – невід’ємний складник будь-якої людини. Кожен із нас не лише впливає на цей світ, а й сприймає його по-своєму, тому важливо розуміти та вміти трактувати різні реакції на довколишній світ. dr Marcin Miziołek у своїй інтерактивній лекції запропонував поради, які стануть у нагоді будь-кому з нас, та пояснив, як краще зрозуміти емоції, які можуть допомогти управляти кризовими ситуаціями. Також поговорили про важливість принципу «тут і тепер» і з’ясували, чи потрібно приховувати свої негативні емоції. Емоції та наша реакція на них є основним елементом функціонування, тому уважність при цьому розглядається як основа для добробуту й саморегуляції.
Продовжила сьогоднішні онлайн-лекції експерт у галузі освіти та електронного навчання для дорослих mgr Joanna Skiba, яка виступила з дуже цікавою темою «Learning success-from theory to practice».
Чи знаєте ви, як зробити навчання не лише корисним, а й цікавим? Чи може дистанційне навчання бути ефективним? Які виникли технології в сучасній освіті? Чи може навчання приносити задоволення? Із чого складається сучасна освіта? На ці та багато інших запитань відповіла нам mgr Joanna Skiba.
Переглянути онлайн-лекції від наших колег можна за посиланням.
 
Ми щиро дякуємо всім учасникам, хто долучився до наших заходів, а особливо за Ваші теплі слова!

 

Поширити