Успішно проведені англомовні онлайн-лекції від польських колег ЦУЄНС на платформі ZOOM

Успішно проведені англомовні онлайн-лекції від польських колег ЦУЄНС на платформі ZOOM

667
Сьогодні, 29 вересня, о 15.00 відбулася онлайн-зустріч на платформі ZOOM у межах науково-педагогічних стажувань. Зі вступним словом виступив директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва доктор юридичних наук, професор Михайло Віхляєв. Він привітав усіх учасників та побажав продуктивної й цікавої роботи.
Далі лекція проводилася англійською мовою. Спікером заходу був dr Marcin Miziołek – сертифікований коуч та наставник (Республіка Польща). У його лекції, що мала назву «Coaching in education as a tool of motivation», наголошено на тому, що навчання буде цікавим і захоплюючим, якщо додавати до нього елементи коучингу. Бо як ще підбадьорювати здобувачів знань, коли навчання стає одноманітним і нецікавим? Їх необхідно мотивувати, дати зрозуміти всі переваги здобуття освіти та допомогти змінити вектор мислення.
Наступним спікером була mgr Joanna Skiba – завідувач кафедри іноземних мов, керівник міжнародного офісу в Куявському університеті у Влоцлавеку та експерт у галузі освіти й електронного навчання для дорослих (Республіка Польща). Тема її лекції – «Education as the source of life-long development». Важко не погодитися з лекторкою, що навчання можна вважати вічним джерелом розвитку. Людство весь час свого становлення й розвитку навчається чомусь, шукає способи адаптації до тих обставин, у яких йому доводиться перебувати. Те, що було актуальним для минулого покоління, уже не буде підходити для наступного. Це стосується й підходів до навчання, а також самих знань, які дають у навчальних закладах. Тому варто постійно розвиватися й удосконалюватися.
Онлайн-лекції можна переглянути за посиланням.
 
Дякуємо всім, хто долучився до лекцій у ZOOM!
Поширити