Успішно проведений VIII Міжнародний азійський конгрес

Успішно проведений VIII Міжнародний азійський конгрес

350

22–24 вересня пройшов VIII Міжнародний азійський конгрес «Межі політики: реальність, стратегії, перспективи». Організаторами заходу були Азіатсько-Тихоокеанська спільнота та факультет політичних наук і міжнародних досліджень Університету Миколи Коперника в Торуні у співпраці з Офісом маршала Куявсько-Поморського воєводства, Муніципальною радою Торуню та Центру підтримки бізнесу в Торуні, а також багатолітній партнер Центру українсько-європейського наукового співробітництва Wydawnictwo Adam Marszałek.

Один рік тому через відомі епідеміологічні обмеження захід відбувся дистанційно, однак цього року конгрес пройшов в очному режимі, тому голова наглядової ради Центру українсько-європейського наукового співробітництва Олег Головко також мав змогу бути присутнім на заході.

До участі в міжнародному конгресі долучилися представники таких країн, як Китай, Росія, Індія, Узбекистан, Казахстан, Малайзія, Азербайджан, Японія, Пакистан, В’єтнам, Південна Корея, Киргизстан, Грузія, США, Німеччина, Нідерланди, Франція, Білорусь та Україна.

Міжнародний азійський конгрес є однією з найбільш важливих наукових, культурних і ділових подій, яка присвячена проблемам Азії та відбувається на території Центральної Європи. Починаючи з 2014 року цей захід цікавить багатьох учених, дослідників, експертів, політиків, дипломатів та підприємців з усього світу, котрі прагнуть встановити або налагодити відношення з азійськими державами. Вони мали нагоду ділитися своїми знаннями та передовим досвідом на цьому міжнародному заході.

Що являв собою VIII Міжнародний азійський конгрес у цьому році? Це насамперед семінари, вебінари, можливість ділитися своїми відкриттями й думками, консультуватися з дослідниками та експертами, презентувати наукові дослідження вчених, сферою наукової діяльності яких є Азія. Окрім того, для учасників конгресу була організована й культурна частина заходу: кіно- та танцювальні шоу, дегустація азійських страв, екскурсії з гідом тощо.

Поширити