Успішно відбулись онлайн-лекції у межах науково-педагогічних стажувань

Успішно відбулись онлайн-лекції у межах науково-педагогічних стажувань

1472
У рамках науково-педагогічних стажувань, що проходять за активної підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва, було організовано 19 березня 2021 року онлайн-лекції на платформі ZOOM англійською мовою.
Із вступним словом розпочав онлайн-лекції директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва, доктор юридичних наук, доцент Віхляєв Михайло Юрійович. Він підкреслив на необхідності міжнародної співпраці, адже саме завдяки їй збільшується ефективність навчання та різноманітність форм набуття освіти.
Далі до слова був запрошений незрівнянний dr Marcin Miziołek, сертифікований коач та наставник (Республіка Польща). В останні роки збільшився феномен стресу, який, беззаперечно, пов’язаний з виникненням пандемії Covid-19. Коронавірусна хвороба доторкнулась до кожного з нас на всіх куточках планети та понесла за собою ряд негативних моментів: запроваджені санітарно-епідеміологічні заходи, обмежено в’їзд та виїзд осіб за кордон та всередині країни, переведення більшості людей, за можливістю, на дистанційну трудову діяльність. На жаль, через незначний прибуток, який зовсім не покрив витрати, деяким підприємствам довелось навіть скоротити робочі місця! Усе це зробило згубний вплив на людей. Саме тому dr Marcin Miziołek зупинився детально на темі стресу. Він розповів нам як виникає стрес, про його особливості, наслідки, як уникнути стрес, дав надійні поради щодо того, як полегшити своє життя.
Пандемія Covid-19 доторкнулась іще до однієї важливої сфери нашого життя – навчання. На жаль, як і більшість підприємств, так і більшість дитячих садків, шкіл, коледжів, університетів перейшли на електронну форму навчання (хоч ця ситуація часом змінюється). Викладачі зіткнулись з дуже важливою проблемою – з небажанням учнів чи студентів навчатися, адже воно стало нецікавим та монотонним! Тому про те, як зробити набуття освіти справою, яка б викликала лише захват та бажання повертатись до неї все знову і знову розповіла нам неповторна mgr Joanna Skiba, експерт в галузі освіти та електронного навчання для дорослих (Республіка Польща). Ритор оповіла детально про аспекти креативного навчання та інноваційні технології й методи в дистанційних умовах.
У кінці онлайн-лекції підвели підсумки та зупинились на тому, що «Життя – це квітка, а любов – нектар» (за словами французького письменника Віктора-Марі Гюго).
Висловлюємо величезну подяку всім учасникам заходу за Ваші схвальні коментарі:
Володимир Стешенко: Panic Joannj! Dziękuję za ciekawy i interesujacy wykład!!
Ірина: Thank you for so informative lecture!
Tetiana Dudka: I am much obliged to both lecturers for the very informative lectures.
Zapolska Yuliya: It was interesting and usefull lecture! Thanks a lot!
Віталія Дідух: Thank you ❤️
Olena Nuzhna: Thank you so much!
Валентина Псарева: Thank you for interesting lecture!

Ознайомитись із цією онлайн-лекцією Ви можете за посиланням на нашому офіційному YouTube-каналі.

Поширити