Успішно відбулися онлайн-лекції в межах науково-педагогічних стажувань

Успішно відбулися онлайн-лекції в межах науково-педагогічних стажувань

781
Сьогодні, 1 грудня, у межах науково-педагогічних стажувань Центру українсько-європейського наукового співробітництва відбулися лекції від наших польських колег.
Зі вступним словом виступив директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва доктор юридичних наук, професор Віхляєв Михайло Юрійович. Він привітав учасників наукового заходу та побажав усім наснаги і плідної роботи.
Першим спікером була mgr Joanna Skiba – експерт у галузі освіти та електронного навчання для дорослих. У лекції «Yesterday is history. Tomorrow is a mystery, but today is a gift. The concepts of post-pandemic reality in the academic setting» вона представила учасникам наукового заходу останні європейські дослідження про постпандемічне становище, тобто про те, як це вплинуло на викладачів і студентів навчальних закладів. Також mgr Joanna Skiba поділилася інформацією про те, як іноземні виші реагують на повернення освітнього процесу в аудиторії та як його можна покращити.
Наступним доповідачем був dr Marcin Miziołek – сертифікований коуч і наставник. Його лекція мала назву «Train the trainer-coaching academic teachers as the fundamental structure of modern didactics». Спікер розповів про те, як потрібно навчати вчителів коучингу та як це може вплинути на навчальний процес, зокрема підвищити рівень мотивації студентів до навчання. Окрім цього, dr Marcin Miziołek наголосив на тому, що цей момент у педагогіці не можна залишати поза увагою. Водночас він підняв питання про стан сучасної дидактики – розділу педагогіки, що займається вивченням закономірностей засвоєння знань, умінь і навичок, удосконаленням методів та форм освіти.
Підводячи підсумки, можна зазначити, що учасники сьогоднішнього заходу отримали багато корисної інформації про наукові дослідження, які стосуються стану освітньої діяльності з огляду на ускладнення, яких завдав COVID-19, та про коучинг як основу успішного викладання навчальних дисциплін.
Онлайн-лекцію можна переглянути на нашому офіційному Youtube-каналі за посиланням.
Дякуємо всім, хто долучився до онлайн-лекцій у ZOOM!
Поширити