Успішно завершилося науково-педагогічне стажування із журналістики

Успішно завершилося науково-педагогічне стажування із журналістики

240
Розвиток технологій впливає на всі сфери нашого життя. Не викликає заперечень те, що зараз необхідно орієнтуватися в останніх новинках та розуміти, як їх можна використати у своїй професійній діяльності, адже в наш час дуже важливо не відставати від тенденцій і враховувати те, як швидко вони змінюються. Особливо це стосується такої сфери діяльності, як журналістика, яка просто зобов’язує бути «у тренді» всіх останніх подій і мати можливість якомога яскравіше й цікавіше представити їх на загальний розгляд.
Саме тому за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва в Куявському університеті у Влоцлавеку було організоване науково-педагогічне стажування «Креативні європейські освітні технології та практики у професійному розвитку працівників медіа в епоху дигітальної журналістики», яке тривало з 22 листопада по 31 грудня 2021 року. До наукової події мали змогу долучитися науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти.
У стажуванні взяли участь:
  • Скуртул Ганна Сергіївна – кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри журналістики, Національний університет «Запорізька політехніка»;
  • Слотюк Петро Володимирович – кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського;
  • Чикаренко Олексій Олександрович – кандидат наук із державного управління, доцент, доцент кафедри журналістики, Університет митної справи та фінансів.
Усі учасники стажування отримали збірники тез доповідей і сертифікати, що підтверджують проходження науково-педагогічного стажування в Республіці Польща.
Щиро дякуємо всім, хто брав участь у цій науковій події!
Поширити