Відбулася лекція про використання емоційного інтелекту від польської колеги ЦУЄНС

Відбулася лекція про використання емоційного інтелекту від польської колеги ЦУЄНС

233

Сьогодні, 14 жовтня, на платформі Zoom відбулася онлайн-лекція в межах науково-педагогічних стажувань за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

Сьогоднішньою лекторкою була mgr Joanna Skiba – експерт у галузі освіти та електронного навчання для дорослих, завідувач кафедри іноземних мов, керівник міжнародного офісу в Куявському університеті у Влоцлавеку (Республіка Польща).

Ця спікерка вже не вперше виступає із доповідями в межах наукових подій ЦУЄНС. Також варто відзначити її підтримку України з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави.

Сьогоднішній її виступ відбувається з теми «Емоційний інтелект: як розпізнавати та керувати емоціями». Досліджувати емоційний спектр людини та те, за що відповідає кожна наша емоція, почали не так давно, тому підняття таких питань із боку польської колеги – досить слушна ініціатива. Ми звикли дізнаватися нову інформацію, покращувати свої знання, щоб ставати розумнішими, однак пізнавання самих себе, людської природи має для нас не менше значення, приносить певну користь. Саме таку думку намагалась донести до учасників сьогоднішня лекторка. Крім цього, вона пояснила всім присутнім на онлайн-зустрічі те, чому важливо розуміти емоції. Наприклад, гнів може вказувати на порушення особистих кордонів або на те, що в житті не влаштовує людину, а отже, це може мотивувати до змін. Саме тому немає поганих чи хороших емоцій, адже кожна з них для чогось нам потрібна. Окрім того, наша доповідачка зосередила увагу на тому, що власними емоціями можна також керувати та екологічно проявляти їх.

Таким чином, учасники онлайн-лекції змогли почерпнути для себе багато нової та важливої інформації.

Дуже вдячні всім, хто приєднався до наукового заходу!

Поширити