Відбулася онлайн-лекція зі стратегій ефективної комунікації від польських колег ЦУЄНС

Відбулася онлайн-лекція зі стратегій ефективної комунікації від польських колег ЦУЄНС

358
Сьогодні, 1 серпня 2022 року, відбулася онлайн-лекція в межах науково-педагогічних стажувань з аграрних, природничих і суспільних наук та з культури і мистецтва. Організатором цих наукових заходів виступає Куявський університет у Влоцлавеку.
На онлайн-зустрічі був присутній доктор юридичних наук, професор, директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва Михайло Юрійович Віхляєв, який привітав учасників стажувань, акцентував увагу на важливому постійному науковому розвитку та представив сьогоднішніх спікерів.
Лекторами на цьому заході були польські колеги Центру українсько-європейського наукового співробітництва:
mgr Joanna Skiba, експерт у галузі освіти та електронного навчання для дорослих (Республіка Польща);
dr Marcin Miziołek, сертифікований коуч та наставник (Республіка Польща).
Вони поділилися з учасниками стажувань важливою темою «Літня академія для викладачів: стратегії ефективної комунікації в навчальному середовищі. У вас усе вийде!».
Під час лекції mgr Joanna Skiba та dr Marcin Miziołek представили сучасні концепції спілкування, самовираження та врегулювання конфліктів. У центрі уваги були академічна реальність та стосунки між співробітниками та між викладачем і студентом. Спікери розглянули ідеї створення ідеального заняття. Наприкінці заходу mgr Joanna Skiba та dr Marcin Miziołek підбили підсумки онлайн-заняття та з радістю відповіли на всі  запитання, що цікавили аудиторію. Переглянути запис лекції можна за посиланням.
Щиро вдячні всім науковцям, що долучилися до наукового заходу!
Поширити