За підтримки ЦУЄНС пройшла лекція з академічного письма в Польщі

За підтримки ЦУЄНС пройшла лекція з академічного письма в Польщі

283

23 січня 2023 року відбулась онлайн-лекція на тему «Особливості академічного письма в Польщі» («Aspects of academic writing in Poland»). Захід було проведено за ініціативи Сумського національного аграрного університету та Куявського університету у Влоцлавеку і за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

З вітальним словом на заході виступила Ірина Василівна Арістова – докторка юридичних наук, професорка, завідувачка кафедри адміністративного та інформаційного права Сумського національного аграрного університету.

Безпосередньо про особливості академічного письма в Польщі розповіла учасникам онлайн-лекції mgr Joanna Skiba – завідувачка кафедри іноземних мов, керівниця міжнародного офісу Куявського університету у Влоцлавеку, експертка в галузі освіти та електронного навчання для дорослих.

У ході свого виступу Joanna Skiba розповіла про закон, який діє в Польщі, що пов’язаний із академічною писемністю. Також під час своєї доповіді лекторка звернула увагу на такі питання:

  • оцінка наукового рівня та методика набору балів;
  • найбільш поширені типи журналів;
  • якою має бути наукова стаття;
  • питання плагіату в науці.

Наприкінці лекції було підбито підсумки й проведена наукова дискусія між учасниками заходу та спікеркою.

Щиро дякуємо всім, хто взяв участь у заході!

Поширити