Завершилась серія онлайн-лекцій у межах науково-педагогічного стажування з культурології, мистецтвознавства та музикознавства

Завершилась серія онлайн-лекцій у межах науково-педагогічного стажування з культурології, мистецтвознавства та музикознавства

2335
Серія онлайн-лекцій на платформі ZOOM у межах науково-педагогічного стажування «Сучасні наукові підходи до організації освітнього процесу в галузі культурології, мистецтвознавства та музикознавства в Україні та країнах ЄС» добігає кінця.
Для обговорення матеріалів заходів, підбиття підсумків було організовано 27 листопада 2020 року круглий стіл за результатами науково-педагогічного стажування. Модератором цієї онлайн-зустрічі стала доктор мистецтвознавства, професор, проректор з наукової роботи Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової неповторна Самойленко Олександра Іванівна.
У межах науково-педагогічного стажування було проведено шість цікавих онлайн-лекцій англійською та українською мовами, присвячених різним темам мистецтва:
1. «Комплексні методи у навчальному процесі культурної педагогіки» (Спікери – завідувач кафедри іноземних мов, керівник міжнародного офісу в Куявському університеті у Влоцлавеку, експерт в галузі освіти та електронного навчання для дорослих mgr Joanna Skiba; викладач кафедри соціальних наук в Куявському університеті у Влоцлавеку, сертифікований коач та наставник dr Marcin Miziołek);

 

2. «Музикологія у мультидисциплінарному середовищі сучасної гуманітарної науки та освіти» (Спікер – доктор мистецтвознавства, професор, проректор з наукової роботи Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової Самойленко Олександра Іванівна);
3. «Шляхи становлення музичної освіти: стратегії, виміри, концепції та розвиток» (Спікер – завідувач кафедри іноземних мов, керівник міжнародного офісу в Куявському університеті у Влоцлавеку, експерт в галузі освіти та електронного навчання для дорослих mgr Joanna Skiba;
4. «Оперний фестиваль як засіб актуалізації історії оперного мистецтва» (Спікер – доктор мистецтвознавства, академік Національної академії мистецтв України, заслужений діяч мистецтв України, професор Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського Черкашина-Губаренко Марина Романівна);
5. «Музика та мистецтво як джерело ефективної терапії в період пандемії» (Спікер – викладач кафедри соціальних наук в Куявському університеті у Влоцлавеку, сертифікований коач та наставник dr Marcin Miziołek);
6. «Музична україністика: історичний, теоретичний та освітньо-педагогічний виміри» (Спікер – доктор мистецтвознавства, професор Харківського державного університету мистецтв імені І. П. Котляревського Драч Ірина Степанівна).
Тому захоплюйтесь, шануйте та цікавтесь мистецтвом, бо як казав Чехов Антон Павлович: «Мистецтво надає крила і підносить далеко-далеко! Кому набрид бруд, дрібні грошові інтереси, хто збурений, ображений чи скривджений, той може знайти спокій і насолоду лише в прекрасному».
Ознайомитись із результатами цього заходу Ви можете за посиланням на нашому офіційному YouTube-каналі.
Висловлюємо величезну подяку, хто взяв участь у науково-педагогічному стажуванні, а також щиро дякуємо за Ваші схвальні відгуки щодо заходу:
Oksana Serhiieva: Висловлюю подяку всім організаторам, спікерам та учасникам Міжнародного науково-педагогічного стажування, яке дуже актуальне для працівників мистецьких ВНЗ в умовах сьогодення! Окремо висловлюю щиру вдячність Олександрі Іванівні Самойленко за її вражаючу та змістовну лекцію, а також за блискуче виконання обов’язків модератора (та не тільки) заходу!
Gabriella Astalosh: Щиро подяка і організаторам, і лекторам,  і спікерам за можливість пройти стажування у форматі онлайн.  У складні часи пандемії, коли всі прикуті до своїх локацій,  все ж таки мати шанс пройти курс підвищення кваліфікації  – надзвичайно гарна ідея!! Щиро дякую і від імені своїх колег з Львівської національної музичної академії.
Александра Сапсович: Величезна подяка за натхненні та інформативні лекції. Нові ідеї, оригінальні підходи, нестандартні погляди над’яскравих вчених. Дякую за надзвичайно високу планку організації всього заходу та можливість пройти таке насичене стажування в умовах пандемії.
Марина Северинова: Хочу щиро подякувати всім організаторам, спікерам та учасникам стажування за можливість долучитись до музикознавчо-культурологічного дискурсу, надзвичайно цікаві та глибокі лекції, котрі буду передивлятись та переслуховувати неодноразово. Дякую за ту колосально високу науково-творчу енергетику, якою була можливість зарядитись під час занять!
Incognito: Щира подяка за можливість спілкування з провідними науковцями. Дуже своєчасно запроваджений проект, цікаві теми для обмірковування та обговорення, багато нової інформації. Це ковток свіжого повітря в дистанційних умовах.
Shevchenko Natalia: Дякую за цікаве, змістовне, глибоке професійне спілкування в умовах  складнощів сьогоднішнього дня у культурно-мистецькій сфері!
Віра Артем’єва: Щиро дякую усім спікерам та організаторам за насичене новими ідеями, плідне та перспективне стажування!!
Орися Баланко: Надзвичайно важливо в умовах пандемії мати можливість слідкувати за науковою думкою  провідних музикознавців. Нова форма онлайн-спілкування в процесі стажування спонукає переосмислювати та розвивати  власну наукову практику. Щиро вдячна організаторам, спікерам за яскраві високо-духовні та інтелектуальні події!!!   Усім натхненникам проекту бажаю міцного здоров’я!!!!
Поширити