Завершилась серія онлайн-лекцій, які тривали протягом трьох тижнів у рамках науково-педагогічного стажування...

Завершилась серія онлайн-лекцій, які тривали протягом трьох тижнів у рамках науково-педагогічного стажування на базі Куявського університету у Влоцлавеку (Республіка Польща)

831

З метою підвищення інтересу учасників стажування до активної та цікавої наукової діяльності, а також сприяння формуванню міцних наукових зв’язків між навчальними закладами та науковими установами з 26 серпня по 9 вересня 2020 року на базі Куявського університету у Влоцлавеку (Республіка Польща) за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва проходили онлайн-лекції на різні актуальні теми. 9 вересня 2020 року була проведена у ZOOM завершальна онлайн-лекція англійською мовою на тему «The role of life-long learning in innovative economics».

На цій лекції з основним словом виступила завідувач кафедри іноземних мов, керівник міжнародного офісу в Куявському університеті у Влоцлавеку, експерт у галузі освіти та електронного навчання для дорослих mgr Joanna Skiba.

Було детально розглянуто та проаналізовано природу освіти дорослих, її вплив на активне суспільство та досягнуті результати у сфері економіки, що розвивається  у всьому світі, а також поставлена прикінцева крапка в цьому марафоні лекцій.

Зі свого боку ми хочемо щиро подякувати всім учасникам за Ваш інтерес до діяльності Центру українсько-європейського наукового співробітництва та за Ваші старання!

Нам дуже приємно читати Ваші відгуки, з якими ми хотіли б поділитись:

Олег Кузьмін: Велике Вам дякуємо за високий рівень проведених заходів. З повагою, викладачі та науковці Національного університету харчових технологій (м. Київ).

Майя Верголяс: Величезне спасибі всьому вашому колективу! Дуже корисні і цікаві лекції. Бажаю успіхів у подальших ваших роботах, а також здоров’я!

Rusyn Volodymyr: Thanks for interesting information and scientific and pedagogical internship! Assistant Professor at Department of Radio Engineering and Information Security at Yuriy Fedkovych Chernivtsi National University, double winner of Erasmus+ (Czech Republic, Germany).

Alla  Kulichenko: It was an inspiring and exciting lecture. Thanks a lot. Hope for future collaboration. Wishing you all the best and a very happy work anniversary.

Natasha Rudenko: Дякую!

Віра Гелей: Дякуємо!!

Tatyana  Dvirna: Thanks!

Олександра Єременко: Thanks for the training! Best regards and stay safe!

Olena Grek: Дякую

Ольга Байдарова: Thank you!

Halyna Vasilova: Thanks! Have a good day!

Inna Tarasiuk: Thank You for the training!

Переглянути запис лекції можна за посиланням: https://youtu.be/1p7dmAcjcgg

Дякуємо всім учасникам!

Поширити