Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з академічної доброчесності

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з академічної доброчесності

56
Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет»
Центр українсько-європейського наукового співробітництва

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ В ЕПОХУ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

27 січня – 9 березня 2025 року

Завантажити інформаційний лист
Програма підвищення кваліфікації

До участі в підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі охочі, які зацікавлені академічною доброчесністю в епоху штучного інтелекту.

Навчальне навантаження становить 6 кредитів ЄКТС (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів.

Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі.

Професійна програма підвищення кваліфікації розроблена із урахуванням новітніх науково-обґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук, і спрямована на розвиток та удосконалення психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності.

ЧЛЕНИ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:

Ягодзінський Сергій Миколайович – доктор філософських наук, професор, проректор із навчально-методичної роботи, Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет»;

Козинець Анатолій Олександрович завідувач навчальної частини, Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет»;

Віхляєв Михайло Юрійович – доктор юридичних наук, професор, директор, Центр українсько-європейського наукового співробітництва.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:

Форма участі – дистанційна.

Учасникам необхідно до 22 січня 2025 року (включно):

1) заповнити заявку;

2) надіслати відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як Ви заповните заявку) на імейл advanced_training@cuesc.org.ua.

Зверніть, будь ласка, увагу! З 27 січня по 9 березня 2025 року (включно), упродовж підвищення кваліфікації, учасники надсилають тези науково-методичної доповіді на імейл advanced_training@cuesc.org.ua.

Тема листа: Підвищення кваліфікації у ПВНЗ «Європейський університет».

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК:

1. Організаційний внесок учасника становить 1200 грн. Для членів Центру українсько-європейського наукового співробітництва організаційний внесок становить 1000 грн. (ознайомитися з інформацією, як стати членом ЦУЄНС, можна за посиланням).

2. Зверніть увагу на те, що підвищення кваліфікації одноосібне. Сплата внеску за тези, написані в співавторстві, здійснюється кожним учасником, незважаючи на співавторство.

3. Реквізити для оплати будуть надані координатором після заповнення заявки. Авторам необхідно перерахувати кошти за наданими реквізитами та відправити копію квитанції координатору.

4. Збірник тез науково-методичних доповідей і сертифікати будуть надіслані учасникам на імейл, вказаний в заявці, після 25 квітня 2025 року.

У МЕЖАХ ЗАХОДУ ПЕРЕДБАЧЕНО ПРОВЕДЕННЯ ТРЬОХ ВЕБІНАРІВ НА ПЛАТФОРМІ ZOOM:

Ягодзінський Сергій Миколайович
Козинець Анатолій Олександрович

4 лютого о 14:30 відбудеться вебінар на тему «Академічна доброчесність: поняття та законодавча база (станом на 01.12.2024)». Спікер – Козинець Анатолій Олександрович.

11 лютого о 14:30 відбудеться вебінар на тему «Псевдо-наукові інструменти штучного інтелекту на прикладі ChatGPTs». Спікер – Ягодзінський Сергій Миколайович.

18 лютого о 14:30 відбудеться вебінар на тему «Плагіат: методи виявлення та засоби протидії (практикум на базі програмного пакету StrikePlagiarism)». Спікери – Ягодзінський Сергій Миколайович, Козинець Анатолій Олександрович.

Посилання на вебінери будуть надіслані всім учасникам після сплати за участь. Вебінари будуть збережені.

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ:

Організаційний комітет всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації забезпечує анонімне якісне рецензування кожної тези доповіді. Усі подані тези доповідей перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

ВИМОГИ ДО ТЕЗ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИХ ДОПОВІДЕЙ:

Обсяг – від 2 до 5 сторінок формату А-4 в текстовому редакторі Microsoft Word.

Шрифт – Times New Roman, розмір – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; відступ першого рядка абзацу – 1,25 см; поля – 2 см.

Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді: назва тез (великі літери, шрифт – напівжирний); прізвище та ініціали автора (шрифт – напівжирний); науковий ступінь, вчене звання (за наявності), посада, місце роботи (навчання); текст.

Файл повинен мати назву українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника стажування (напр.: Шевченко Т.Г._тези, Шевченко Т.Г._квитанція).

Використана література (без повторів) оформлюється в кінці тексту під назвою «Література:» з урахуванням розробленого в 2015 році Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання». У тексті виноски позначаються квадратними дужками з вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [5, с. 26].

Мова тез доповідей: українська, англійська.

ЗАБОРОНА ВИКОРИСТАННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ КРАЇНИ-ОКУПАНТА:

Звертаємо увагу авторів на те, що тези доповідей приймаються виключно українською та англійською мовами! Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

ЗРАЗОК ДОПОВІДІ:

Академічна доброчесність – фундамент академічного успіху

Ягодзінський С. М.
доктор філософських наук, професор,
проректор із навчально-методичної роботи,
Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет»
м. Київ, Україна

Текст…[1, с. 13].

Література:

1. Недогібченко Є. Академічна доброчесність: складові елементи. Теорія і практика інтелектуальної власності. 2017. № 6. С. 13–21.

КОНТАКТИ:

Центр українсько-європейського наукового співробітництва

Контактна особа – Лящова Анастасія Олександрівна, координатор всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації.
Телефон: + 38 (095) 653 40 42
Імейл: advanced_training@cuesc.org.ua
Електронна сторінка: cuesc.org.ua
Facebook: facebook.com/cuescinfo
YouTube: youtube.com/channel/cuescinfo

Поширити