ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ

Членами ЦУЄНС можуть бути фізичні особи, які:

  • розділяють головні завдання та напрями діяльності ЦУЄНС;
  • займаються науковою діяльністю;
  • мають за мету розвивати наукову та освітню галузь в Україні;
  • своєчасно сплачують членські внески.

 

1. Будь ласка, уважно заповніть онлайн-заявку на членство за цим посиланням.

2. Додатково на електронну скриньку info@cuesc.org.ua необхідно відправити лист із скан-копіями або фотографіями таких документів:

  • копія диплома про вищу освіту (без додатка);
  • копія диплома кандидата/доктора наук (за наявністю);
  • копія атестата доцента/професора (за наявністю).

Зразок оформлення теми листа: ЗАЯВА НА ЧЛЕНСТВО ШЕВЧЕНКА В.Ю. (Ваші прізвище та ініціали)

Після отримання пакету документів від кандидата, Правління Центру українсько-європейського наукового співробітництва протягом тижня надає відповідь стосовно свого рішення про прийняття у члени ЦУЄНС та надсилає реквізити для сплати членського внеску на електронну адресу, зазначену кандидатом у заяві.

3. Після отримання позитивної відповіді від Правління Центру українсько-європейського наукового співробітництва необхідно сплатити членський внесок. Розмір щорічного членського внеску становить 500 грн.

4. Протягом двох тижнів з дня оплати щорічного членського внеску на адресу, вказану науковцем у заявці, буде надіслано “Вітальний пакет”.

ЧЛЕНСЬКІ ВНЕСКИ

Розмір щорічного членського внеску становить 500 грн. Сплачується щорічний внесок у період з 1 по 31 січня. У разі, якщо член вступає до організації у період з 1 січня по 30 квітня, членський внесок зараховується за поточний рік. У разі, якщо член вступає до організації у період з 1 травня по 31 грудня, членський внесок зараховується за поточний та наступний рік.