ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ ДЕТАЛЬНІШЕ

Членами ЦУЄНС можуть бути фізичні особи, які:

  • розділяють головні завдання та напрями діяльності ЦУЄНС;
  • займаються науковою діяльністю;
  • мають за мету розвивати наукову та освітню галузь в Україні;
  • своєчасно сплачують членські внески.

 

1. Будь ласка, уважно заповніть онлайн-заявку на членство за цим посиланням.

2. Додатково на електронну скриньку info@cuesc.org.ua необхідно відправити лист із скан-копіями або фотографіями таких документів:

  • копія диплома про вищу освіту (без додатка);
  • копія диплома кандидата/доктора наук (за наявністю);
  • копія атестата доцента/професора (за наявністю).

Зразок оформлення теми листа: ЗАЯВА НА ЧЛЕНСТВО ШЕВЧЕНКА В.Ю. (Ваші прізвище та ініціали)

Після отримання пакету документів від кандидата, Правління Центру українсько-європейського наукового співробітництва протягом тижня надає відповідь стосовно свого рішення про прийняття у члени ЦУЄНС та надсилає реквізити для сплати членського внеску на електронну адресу, зазначену кандидатом у заяві.

3. Після отримання позитивної відповіді від Правління Центру українсько-європейського наукового співробітництва необхідно сплатити членський внесок. Розмір щорічного членського внеску становить 1000 грн.

4. Протягом двох тижнів, з дня оплати щорічного членського внеску, буде надіслано електронне свідоцтво про членство в Центрі українсько-європейського наукового співробітництва. Членство в ЦУЄНС підтверджується електронним свідоцтвом та записом в розділі «Дійсні члени».

ЧЛЕНСЬКІ ВНЕСКИ

Розмір щорічного членського внеску становить 1000 грн. У разі, якщо член вступає до організації у період з 1 січня по 30 квітня, членський внесок зараховується за поточний рік. У разі, якщо член вступає до організації у період з 1 травня по 31 грудня, членський внесок зараховується за поточний та наступний рік.

ПРОДОВЖЕННЯ ЧЛЕНСТВА 

Щорічний внесок сплачується у період з 1 по 31 січня. У разі бажання продовжити членство в Центрі українсько-європейського наукового співробітництва напишіть, будь ласка, на електронну скриньку info@cuesc.org.ua з проханням надати Вам реквізити для сплати членського внеску.